Wreszcie! Po latach ujawniono kto płaci za Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler się wygadała

Wreszcie! Po latach ujawniono kto płaci za Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler się wygadała Źródło: youtube.com/tvnstyle

Magda Gessler zadziwiła swoich widzów. Gwiazda telewizji TVN postanowiła opowiedzieć, kto łoży na rewolucje prowadzone przez restauratorkę. Skrywana przez wiele lat tajemnica znalazła w końcu rozwiązanie. Tego nie spodziewał się żaden z fanów produkcji.

Magda Gessler świętuje 250 odcinek swojego show. Programu, który sprawił, że restauratorka stała się bardzo popularna i któremu zawdzięcza swoją sławę. Do tej pory skrywał on jednak wielką tajemnicę: czy to właściciele restauracji płacą za działania gwiazdy, czy to telewizja ponosi koszty działania Magdy Gessler? Sama zainteresowana postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o tym, jak wygląda finansowanie rewolucji.

Magda Gessler świętuje 250 odcinek show

Dzisiejszy odcinek Dzień Dobry TVN był wyjątkowy dla prowadzącej "Kuchennych Rewolucji". Na wizji obchodziła urodziny swojego programu, który na antenie telewizyjnej pojawił się przed 9 latami. Przez 250 odcinków, restauratorka odmieniła wiele lokali i zapewniła widzom godziny niesamowitej i budzącej emocję rozrywki.

Z racji swojego uczestnictwa w DDTVN, gwiazda postanowiła opowiedzieć o swoich uczuciach w trakcie tworzenia programu.

- Ja jestem trochę dzieckiem i nie potrafię udawać. Ja po prostu pokazuję to, co czuję. Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jest przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, czy czasami są to cwaniacy! – odpowiedziała Magda Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Restauratorka zdradza sekret programu

Po wielu latach od czasu premiery swojego programu, Gessler postanowiła zdradzić największy sekret, jaki skrywało show. Okazało się, że to telewizja TVN jest w stanie zainwestować tysiące złotych w rewolucje przeprowadzane w restauracjach, które mają nie pokrywać środków uczestnictwa w show.

- Ja chciałam dodać, że za udział w Kuchennych Rewolucjach nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni. Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze. Z 200 złotych robią obroty do 3, 8, a nawet 12 tysięcy złotych – powiedziała Magda Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Maryli Rodowicz! Miała świat u stóp, gdy poroniła dziecko. To był KOSZMAR!
  2. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News