Zdjęcie Gessler wywołało burzę. Co się jej stało?! "Wygląda okropnie"

Zdjęcie Gessler wywołało burzę. Co się jej stało?! "Wygląda okropnie"

Magda Gessler bez wątpienia jest najpopularniejszą polską restauratorką i dodatkowo wielką gwiazdą stacji TVN. Jej program "Kuchenne Rewolucje" oglądają miliony fanów. Teraz w internecie zawrzało za sprawą jednego zdjęcia opublikowanego przez gwiazdę.

Magda Gessler na swoich profilach w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna, co niezmiernie cieszy jej fanów, którzy mogą na bieżąco śledzić wydarzenia z życia swojej ulubionej gwiazdy. Jednocześnie Magda Gessler, publikując taką ilość zdjęć, naraża się na krytykę ze strony wielu osób. Jej ostatnie zdjęcie wywołało prawdziwą burzę, którą rozpętali internauci w komentarzach. Restauratorka bez wątpienia nie mogła spodziewać się czegoś takiego.

Magda Gessler bezlitośnie potraktowana przez internautów

Każdy w swoim życiu miewa lepsze i gorsze dni. Według wielu internautów gwiazda na zdjęciu ewidentnie jest po ciężkim dniu, co wyraźnie widać po jej twarzy. Stwierdzenie, że wyszła na nim niekorzystnie, jest jednym z najdelikatniejszych, jakie możemy przeczytać w komentarzach. Te bardziej okrutne pełne są stwierdzeń, że Gessler wygląda okropnie. - Wygląda okropnie, czego ludzie nie zrobią by się podlizać komuś, zamiast kłamać powiedzieć prawdę Boże widzisz ale nie grzmisz - pisze jeden z internautów. - Wygląda na skacowaną i mocno zmęczoną życiem. Nie rozumiem tych pochlebnych komentarzy, oczu nie macie? - czytamy w komentarzach. Jednocześnie te same osoby zastanawiają się, co się stało, że Magda Gessler tak wyszła na felernej fotografii. Wystarczy spojrzeć na jej inne zdjęcia, żeby zobaczyć ogromną różnicę. Możliwe, że Gessler jest zwyczajnie zmęczona.

Ile lat ma Magda Gessler?

Magda Gessler na antenie telewizji TVN gości już od 8 lat. Wiele osób zastanawia się, ile tak naprawdę ma lat najpopularniejsza polska restauratorka. Jak się okazało, gwiazda niecały miesiąc temu obchodziła urodziny, ponieważ Gessler urodziła się 10 lipca 1953 roku. Trzeba przyznać, że jak na 65 lat, gwiazda prezentuje się naprawdę dobrze. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: TVP wyrzuci uwielbianego gwiazdora?! Potajemne, nocne spotkanie prezesa

PRZECZYTAJ: Ewa Farna kontra Michał Szpak! Co za starcie!

PRZECZYTAJ: Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

fot. instagram.com/@magdagessler_official fot. instagram.com/@magdagessler_official fot. instagram.com/@magdagessler_official
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News