Gessler zatkało. Uczestniczka Masterchefa pokazała... przyrodzenie

Gessler zatkało. Uczestniczka Masterchefa pokazała... przyrodzenie Źródło: Fot. YouTube/TVN Foodie

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, która swoją sławę zdobyła dzięki prowadzeniu pełnego kontrowersji programu "Kuchenne Rewolucje". Obecnie jest również jurorką w "MasterChef". Właśnie rozpoczął się siódmy sezon programu i już doszło do skandalu. Uczestniczka zaprezentowała coś, co zatkało samą Magdę Gessler. 

Magda Gessler jest barwną postacią w polskim show-biznesie - surowe oceny restauratorki oraz wybuchowy temperament zjednały jej tysiące Polaków. Zasłynęła zwłaszcza dzięki prowadzeniu show "Kuchenne Rewolucje" oraz "MasterChef". Oba trwają już po kilka lat, wciąż nie tracąc na popularności. Właśnie rozpoczął się kolejny sezon drugiego z programów kulinarnych, a już w pierwszym odcinku doszło do szokującej sytuacji. To zamurowało znaną z ciętych ripost Gessler. Uczestniczka pokazała danie, wyglądające jak... penis.

Co w kolejnym sezonie "MasterChefa"?

Ten kulinarny program od pierwszego sezonu w 2012 r. przyciągnął tysiące widzów. Zmagania kucharzy-amatorów wciąż fascynują oglądających, którzy z zapartym tchem czekają na ostre werdykty jury w skład którego wchodzi Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Właśnie rozpoczęty sezon obfitować będzie w wyzwania. Jak podaje TVN, na uczestników czeka m.in. przygotowywanie idealnych perliczek, gotowanie dla dwustu harcerzy oraz... papka dla niemowląt.

Magda Gessler zaniemówiła na widok penisa

Podczas trwających w pierwszym odcinku siódmego sezonu eliminacji kandydaci wybierają różne metody, by zabłysnąć przed jury - jedni bronią się samym smakiem, inni natomiast stawiają na coś innego... Jedna z uczestniczek zdecydowała się na reakcję wstrząsową - postanowiła zaszokować Magdę Gessler nie smakiem, a wyglądem potrawy i rzeczywiście jej się to udało. 18-letnia kucharka przygotowała danie z wątróbki w kształcie... penisa, przez który jurorka na moment zaniemówiła. - Jeszcze nigdy nie kroiłam fiutów - wydusiła z siebie Gessler po odzyskaniu mowy. Jak się okazuje, szok nie był wystarczającym atutem - pomysłowa kucharka ostatecznie nie przeszła dalej i nie otrzymała słynnego fartucha. fot. intstagram
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ujawniono TAJNY list Leszka Millera do Faktu! Znamy treść
  2. Polski piłkarz zginął w wypadku samochodowym. Niespodziewana, nagła tragedia
  3. Międzynarodowy skandal z PiS! Czarnecki wpadł za granicą
Następny artykuł