Gigantyczne wynagrodzenie Gessler! Będzie zarabiać więcej od Wojewódzkiego

Gigantyczne wynagrodzenie Gessler! Będzie zarabiać więcej od Wojewódzkiego Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler pozostaje niekwestionowaną gwiazdą krajowej telewizji, która zapewnia stacji TVN ogromne sukcesy. Pracodawcy celebrytki zamierzają więc dobrze wykorzystać jej popularność, proponując restauratorce... kolejny program. Jak twierdzą media, dzięki niemu będzie zarabiała więcej niż Kuba Wojewódzki.

Magda Gessler w TVN prowadziła do tej pory "Kuchenne rewolucje". Show przyniosło jej prawdziwą sławę, a stacji gigantyczne przychody. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż przedstawiciele telewizji zamierzają dobrze wykorzystać słabość widzów do charyzmatycznej celebrytki.

Nowy program Magdy Gessler

Jak ustalił "Super Express", Gessler już wkrótce zobaczymy w nowym programie. Będzie ona jeździła po Polsce i uczyła kucharzy ich fachu, korzystając ze swej wiedzy oraz doświadczenia. Co ciekawe, projekt ten okaże się ponoć dla restauratorki naprawdę opłacalny. Ma bowiem zarobić na nim nawet 600 tys. zł rocznie, co jest zdaniem internautów naprawdę ogromną kwotą.

Ile zarabia Magda Gessler? Na jaką pensję może liczyć Kuba Wojewódzki?

Media twierdzą za to, że do tej pory gwieździe udało się umówić z pracodawcą na kwotę ponad 2 mln zł rocznie. Kiedy dodamy do tego dodatkowe środki, Magda Gessler zacznie zarabiać co najmniej 2,6 mln zł, chociaż mają to być jedynie liczby podane w przybliżeniu. Widzowie bardzo szybko zaczęli więc porównywać zarobki celebrytki do wpływów na konto Kuby Wojewódzkiego, który nie od dziś nazywany jest królem stacji TVN. Dziennikarz otrzymuje ponoć ok. 180 tys. zł miesięcznie, co daje rocznie niecałe 2,2 mln zł. Suma ta jest więc mniejsza niż poziom zarobków, które wkrótce osiągnie ponoć Magda Gessler.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po Świecie według Kiepskich nikt się tego nie spodziewał. Będzie ślub!
  2. Była największą gwiazdą Daleko od Szosy. Nie uwierzysz, co robi dziś
  3. Bryluje w Top Model, a córka gwiazdy podbija Internet. „Ładniejsza od uczestniczek!”
  4. Dawid Kwiatkowski w ciężkiej żałobie. Dowiedział się podczas koncertu
Następny artykuł