Gessler zareagowała na medale Stocha i Kubackiego. Riposta zwala z nóg, pękamy ze śmiechu

Gessler zareagowała na medale Stocha i Kubackiego. Riposta zwala z nóg, pękamy ze śmiechu Źródło: screenshot/TVN

Magda Gessler doskonale czuje się ze swoją popularnością. W swoich programach stawia na nietuzinkowe zachowania, pojawia się na imprezach i często publikuje w mediach społecznościowych angażujące treści. Po sukcesie polskich skoczków narciarskich restauratorka nie mogła się powstrzymać - dodała post odnoszący się do triumfu Polaków. To, co odpisała jej jedna z internautek, bawi do łez.

Magda Gessler lubi zaskakiwać swoich fanów, nie tylko tłukąc okna w czasie "Kuchennych rewolucji", ale także w mediach społecznościowych. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie restauratorki w prostych włosach, a teraz postanowiła po swojemu uczcić zwycięstwo Kubackiego i Stocha. Dodała na swoim facebookowym profilu oryginalny wpis. Nikt nie spodziewał się odpowiedzi, jaką dała jej jedna z internautek. Riposta jest niesamowita.

Magda Gessler gratuluje skoczkom na Facebooku i zostaje ostro zripostowana

Jurorka "MasterChefa" dodała zdjęcie zwycięzców Mistrzostw Świata w skokach narciarskich 2019, aby uczcić sukces sportowców. Okazję wykorzystała także do promocji swojej restauracji, "U Fukiera", podpisując swój post.

- U mniu u Fukiera, u mnie u Fukiera skoczkowie jedzą goloneczki, razem z nimi ich kobieteczki... Napiszcie kolejne zwrotki dla Magdi G (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała gwiazda.

Piosenka, którą w nieco innej wersji można było usłyszeć, gdy Magda Gessler była gościem Kuby Wojewódzkiego, zrobiła furorę. Jednak jeszcze bardziej do gustu przypadł internautom komentarz jednej z użytkowniczek portalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- U mnie "U Fukiera" jest drogo jak cholera. - skomentowała krótko.

Ten krótki wpis zebrał ponad 800 polubień i kilka pochlebnych odpowiedzi. 

- Mistrzostwo - odpowiada ktoś kobiecie.

- Szach i mat - dodaje kolejna osoba.

Restauracja "U Fukiera" Magdy Gessler jest za droga?

Lakoniczny, ale bardzo zabawny wpis może przekazywać więcej prawdy, niż mogłoby się wydawać. Ceny z restauracji Magdy Gessler są bez wątpienia duże: 35 złotych za sałatkę wiosenną, 95 złotych z pół pieczonej kaczki i kotlet schabowy za 57 złotych. Większość fanów jurorki "MasterChefa" mogła poczuć się odstraszona takimi kwotami. Być może sama autorka śmiesznej riposty chciała odwiedzić restaurację gwiazdy, ale ceny dań ją odstraszyły.

Zapłata, jakiej oczekuje Magda Gessler za posiłki serwowane w swojej restauracji zaskakuje zwłaszcza dlatego, że w trakcie prowadzenia "Kuchennych rewolucji" kobieta bardzo krytykuje chciwych właścicieli i często zmienia ceny dań na niższe. Wygląda na to, że w przypadku "U Fukiera" trzeba zapłacić nie tylko za posiłek, ale także za markę, jaką jest nazwisko celebrytki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gwiazda "Na Wspólnej" bardzo mocno schudła. Czy aby nie przesadziła?
  2. Nie do wiary! Wielki sekret Joanny Kulig wyszedł na jaw. Weronika Rosati wygadała się! 
  3. Wnuczka Lecha Wałęsy przejdzie poważną operację. "Brakuje jej części serduszka"
  4. Taniec z gwiazdami jest USTAWIONY?! Zastanawiające spostrzeżenia widzów
  5. Jaki samochód ma Beata Tyszkiewicz? Nie uwierzycie, czym jeździ pierwsza dama polskiego show biznesu

 

źródło: Facebook

Następny artykuł