Magda Gessler załamana. Jej córka przeżywa okropne chwile

Magda Gessler załamana. Jej córka przeżywa okropne chwile

Magda Gessler zmaga się właśnie z ogromnymi problemami. Jak się bowiem okazuje, jej córka przeżywa niemały kryzys, który martwi popularną matkę.

Małżeństwo Lary Gessler miało nie być spełnieniem marzeń celebrytki prowadzącej kultowe już "Kuchenne rewolucje". Zaakceptowała jednak związek córki, chętnie dzieląc się także zdjęciami ze ślubu na portalach społecznościowych.

Poważne zmartwienie Gessler

Sama Lara wielokrotnie zaznaczała bowiem, iż jej miłość cechuje przede wszystkim... nieodpowiedzialne, swobodne podejście do życia. Sama twierdziła, iż z mężem "połączył ich totalny brak rozsądku". - Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać - mówiła w wywiadzie dla "Flesz". ZOBACZ TAKŻE: Zmienią się dni emisji „Klanu”. Będzie go dużo mniej I miała rację. Teraz jej małżeństwo wisi na włosku. Jej matka jest załamana i zamartwia się o przyszłość córki, postanowiła nawet w tej sprawie spotkać się z byłym partnerem, aby omówić wspólne stanowisko w sprawie.

Co chce zrobić celebrytka?

Magda i Piotr spotkali się w sprawie Lary. Jej małżeństwo z Pawłem przeżywa trudnościZachowanie męża w ostatnim czasie bardzo rozczarowuje Larę. Rodzice zastanawiali się więc wspólnie nad tym, jak zaradzić kryzysowi - zdradził mediom szczerze znajomy rodziny. ZOBACZ TAKŻE: Cały świat zamurowało. Angelina Jolie ujawniła, w jakim wieku straciła dziewictwo Czy Magdzie Gessler uda się zaradzić kryzysowi w małżeństwie Lary? Wszyscy fani zgodnie trzymają za to kciuki.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News