Magda Gessler załamana w rozrywającym serce wpisie. Nie żyje bliska jej sercu, wielka postać

Magda Gessler załamana w rozrywającym serce wpisie. Nie żyje bliska jej sercu, wielka postać Źródło: screen/youtube/Telewizja Proart

Magda Gessler jest najsłynniejszą, polską restauratorką, która dzięki programom telewizyjnym zyskała uznanie milionów Polaków. Choć przed kamerami zawsze jest uśmiechnięta, w jej życiu właśnie wydarzył się dramat. W rozrywającym serce wpisie poinformowała o śmierci bliskiej jej sercu osoby. 

Magda Gessler największą sławę i rozpoznawalność zdobyła dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", który z dnia na dzień stał się hitem polskiej telewizji. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami miliony, a ekscentryczna i kontrowersyjna prowadząca przyciąga uwagę i nie przestaje zaskakiwać. Choć przed kamerami jest dużo śmiechu, zabawnych, a czasem nawet absurdalnych sytuacji, właśnie okazało się, że w życiu  prywatnym gwiazdy doszło do czegoś strasznego. Magda Gessler opublikowała na swoim profilu na Facebooku wpis rozrywający serce. Poinformowała o śmierci bardzo bliskiej jej sercu, wielkiej osoby, którą ceniły miliony.

Magda Gessler publikuje chwytający za serce wpis

Dla większości z nas najbarwniejsza polska celebrytka na zmianę jest wściekła na złych restauratorów oraz szczęśliwa po udanych rewolucjach. Niewiele jest osób, którym Magda Gessler kojarzy się ze smutkiem oraz płaczem, teraz jednak nastąpił przełom. Gwiazda właśnie pożegnała we wzruszającym wpisie Karla Lagerfelda, który był niezwykle bliski jej sercu. - Karl.... biły od niego kolory........barwy miłości do życia i mody! Kolory inspiracji, pasji, natchnienia..!!!!... widzieliśmy czarny i biały, ale patrzac glębiej czuliśmy bogactwo barw, światel, mocy.... Poznałam go i spotykalam wielokrotnie na swojej drodze, w Madrycie, Berlinie...... przecinaliśmy się, nasze myśli, dusze...Ty przedstawiles mi ikone Claudie Schiffer ktora odwiedzila Fukiera...Karl... kreator. Mistrz. Takich już niewielu.... odchodzą albo boją się........... Oddaje ci cześc. Żyłeś wolny, odszedles wolny ...pamiętajmy o wielkich! (pisownia oryginalna - przyp. red.) - możemy przeczytać na jej profilu na Facebooku. Wpis ten natychmiast zalany został dziesiątkami komentarzy wstrząśniętych fanów, którzy dodawali gwieździe otuchy i starali się ją pocieszyć w tak trudnym dla niej momencie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Karl Lagerfeld nie żyje

Karl Lagerfeld zmarł w wieku 85 lat, po długiej walce z chorobą. Od pewnego czasu pojawiały się w mediach informacje, iż stan jego zdrowia pozostawia wiele do życzenia. W ostatnim czasie zmuszony był opuścić dwa istotne pokazy mody, media informowały również, iż bardzo szybko przybrał znacznie na wadze, nie było jednak oficjalnie wiadomo, na co chorował. Niemiecki projektant mody swoje życie oraz karierę związał z Paryżem, gdzie zajmował się rozwijaniem marki odzieżowej funkcjonującej pod jego nazwiskiem. Oprócz tego był zapalonym fotografem i współpracował z dziesiątkami znanych i cenionych artystów oraz projektantów mody z całego świata. magda gessler pikio.pl Fot. Facebook/Magda Gessler ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Rok po śmierci Agnieszki Kotulanki przygnębiające fakty ujrzały światło dzienne. "Klan bardzo ją ograniczył"
  4. Minęło wiele lat, ale za Kuchennymi Rewolucjami ciągną się kontrowersje. "Właścicielkę skazano na pół roku pozbawienia wolności"
  5. Klęska Polsatu. TVN ma ogromne powody do radości
  6. Dziś wieczorem miliony Polaków włączy TVN. Kultowy film ściągnie tłumy przed ekrany
Źródło: Facebook Następny artykuł