Niebywałe sceny w dzisiejszych "Kuchennych Rewolucjach". Gessler zachwycona, nie poniżała

Niebywałe sceny w dzisiejszych "Kuchennych Rewolucjach". Gessler zachwycona, nie poniżała Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Magda Gessler w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" pokazała się z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Tym razem z ust gwiazdy nie usłyszeliśmy aż tylu ostrych uwag, jak to zwykle bywa w programie. Magda Gessler oczarowana pysznym daniem wyraźnie złagodniała. Już wiemy czym można kupić sobie sympatię królowej TVN.

Magda Gessler w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" nie rzucała na lewo i prawo przekleństwami. Zabrakło także z jej strony krzyków i nieprzyjemnych uwag. Wszystko z powodu ciasta, którym Gessler została poczęstowana przez właścicielkę lokalu. Smaczne danie złagodziło jej nerwy.

Magda Gessler w nowym programie pochwaliła właścicielkę lokalu. Nietypowa reakcja!

Gwiazda TVN tym razem odwiedziła lokal, w którym nie wszystko na miejscu jest w tragicznym stanie, jak to zwykle bywa w "Kuchennych rewolucjach". Z początku Magda Gessler dopatrzyła się oczywiście kilku wad na kuchni - między innymi znalazła w lodówce śledzie po brzegi wypełnione niemal całą tablicą Mendelejewa. Gwiazda przyczepiła się także do ogólnego wystroju "Pierogarni" - nie będąc zachwyconą tym, w jaki sposób poustawiane są poszczególne elementy wyposażenia.

Jednak w pewnym momencie jej stosunek względem miejsca diametralnie się odmienił. Wszystko po tym, gdy właścicielka zaserwowała jej magiczną szarlotkę, która bardzo jej zasmakowała. To naprawdę nietypowe, bowiem w gusta Magdy Gessler naprawdę trudno jest trafić. Kobieta może więc być z siebie naprawdę dumna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przed obiema kobietami postawiono naprawdę trudne wyzwanie. Lokal nie przynosi satysfakcjonujących przychodów, które ledwie starczają na pokrycie co miesięcznej pensji zatrudnionych w nim pracowników. Najwyraźniej lokalna społeczność nie jest zachwycona z miejsca, w którym pierogi podaje się na wiele sposobów - także z zachowaniem regionalnych przepisów. Miejmy nadzieję, że miejsce ostatecznie rozkwitnie - tak, jak tysiące innych restauracji, które przeszły przez "rewolucje".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News