Oburzający atak na Magdę Gessler! "Stara, zwichrowana umysłowo debilka!"

Oburzający atak na Magdę Gessler! "Stara, zwichrowana umysłowo debilka!"

Magda Gessler jako barwna osobowość telewizyjna budzi skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Jej temperament i cięty język sprawia, że kobieta bardzo często musi stawiać czoła falom nienawiści i nieprzychylnych komentarzy. Tak było też i w tym przypadku.

Magda Gessler przez wiele lat swojej kariery powinna być już przyzwyczajona do tego, że show biznes nie jest ciepłym, przyjaznym miejscem i że nie wszyscy oglądający programy z jej udziałem są jej fanami. Jednak pomimo to, z całą pewnością nie jest łatwo czytać obelgi na swój temat.

Magda Gessler znów zaatakowana

Pod jednym z filmów z udziałem słynnej restauratorki, który umieścił na swojej stronie portal pudelek.pl, wylało się istne, internetowe szambo. Internauci nie szczędzili gorzkich słów: - CO ZA STARA ZWICHROWANA UMYSŁOWO DEBILKA -PLASTIK DOSTAŁ SIE DO JEJ MÓZGU - napisał jeden z komentujących. - Sorry, ale ta kobieta działa mi na nerwy, a szczególnie jej zachowanie w programie. Jak ona traktuje ludzi, może ma racje ale to nie powód zeby rzucać w ludzi talerzami. Chamska i debilne zachowanie - skomentowała inna osoba. Czym sobie zasłużyła "królowa polskiej gastronomii", że nagminnie wylewane jest na nią wiadro pomyj? Czy rzeczywiście zachowanie gwiazdy jest na tyle irytujące, że internauci muszą znaleźć ujście swojej frustracji?

Co jeść przed seksem?

Okropne komentarze pojawiły się pod filmem, w którym znana restauratorka doradzała Polakom w kwestii doboru posiłków przed stosunkiem seksualnym. Niekwestionowana królowa TVN-u zaznaczyła także, że specjalne diety nie będą działać na każdego tak samo, a na niektórych nie będą działać w ogóle: - Trzeba wiedzieć, z kim jesteś. Są osoby na które afrodyzjaki działają, a są też osoby, gdzie ta wrażliwość nie istnieje - powiedziała Magda Gessler.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jeżeli ktoś wie, że takową wrażliwość posiada, może zastosować się do rad udzielanych przez Magdę: - Jeżeli Ty jesteś wrażliwy i masz osobę która też jest wrażliwa, to będę Cię namawiać do owoców morza. Ostatnio jadłam najdziwniejszy owoc morza, wygląda jak pokrzywa morska. Są to małe ukwiały które się łowi, smakuje jak piana morska w tempurze, obłęd! Jest to bardzo sexy - doradziła restauratorka. Czy ta wypowiedź tak rozwścieczyła Polaków? Czyżby seks dalej był tematem tabu, za którego poruszenie grozi publiczny lincz? Dla przypomnienia, Magda Gessler prowadzi również swój program "Sexy Kitchen", który emitowany jest na kanale Food Network. Zdradza tam jeszcze więcej tajników kuchni opartej na afrodyzjakach.  1. Tadeusz Rydzyk pogrążony w rozpaczy. Śmierć odebrała mu radość życia
  2. Biedronka przeszła samą siebie! Kultowy produkt za grosze
  3. Oliwia podała straszny powód, dla którego torturowała córkę. „Umrzyj w cierpieniach”
Następny artykuł