Gessler w końcu wyznała prawdę. Powiedziała o kochankach

Gessler w końcu wyznała prawdę. Powiedziała o kochankach Źródło: Fot. YouTube/TVN Style

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jak sama przyznaje, jej kariera medialna rozpoczęła się jednak stosunkowo późno. Stało się tak, gdyż restauratorka była w przeszłości... niezwykle kochliwa.

Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" biją kolejne rekordy popularności. Miliony widzów oglądają program celebrytki, a ogromna część z nich obserwuje ją na portalach społecznościowych.

Magda Gessler szczerze o swej przeszłości

Co ciekawe, Gessler nie zawsze skupiała się jednak na szybkim rozwoju kariery. W przeszłości miała bowiem inne priorytety. - Moja kariera rozpoczęła się dopiero po pięćdziesiątce, bo byłam głównie bez przerwy zakochana. Na to stawiałam. Dla mnie czas spędzony gdziekolwiek indziej niż u boku mojego ukochanego mężczyzny był czasem straconym - wyznała niezwykle szczerze Gessler.

Zmiana w życiu gwiazdy

15 lat temu celebrytka zakochała się jednak w Waldemarze Kozerawskim, który okazał się jej największą miłością. Wtedy także zdecydowanie postawiła na rozwój kariery, gdyż jej życie miłosne nie było już tak burzliwe. - Gdy nie widzimy się miesiąc, to spotkanie z Waldkiem jest jak pierwsza randka. Zawsze jemy dobrą kolację, pijemy wyśmienite wino, dalej nie będę opowiadać - opowiedziała także roześmiana celebrytka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie do wiary! Sławomir POBIŁ Zenka Martyniuka
  2. Mandaryna zanika, jest z nią tragicznie. Straszna choroba niszczy jej życie
  3. To już pewne! Dawna gwiazda wraca do „M jak miłość”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News