Magda Gessler wypowiedziała wojnę marketom oszukującym Polaków

Magda Gessler wypowiedziała wojnę marketom oszukującym Polaków Źródło: YouTube

Magda Gessler w bardzo ostry sposób wypowiedziała się przeciwko sprzedaży jednego z produktów przez polskie markety. Restauratorka jest prawdziwie wzburzona, co można zauważyć w jej wypowiedzi. Mimo wszystko będzie jej bardzo trudno zwyciężyć w tej jakże trudnej batalii o żywność.

Magda Gessler od lat walczy z największymi problemami występującymi w polskiej gastronomii, ale również z patologią dotyczącą żywności w sklepach. Tym razem kobieta stwierdziła, że skandaliczne warunki, w jakich Polacy decydują się na kupowanie włoszczyzny, są nie do przyjęcia. Twarz stacji TVN jest zdania, że powinno to jak najszybciej ulec zmianie.

Kobieta uważa, że to, jak sprzedawana jest włoszczyzna, nie powinno mieć miejsca w żadnym ze sklepów. Jej zdaniem nie wpływa to dobrze na jakość pokarmów w polskich domach.

Magda Gessler idzie na wojnę z marketami

Restauratorka twierdzi, że cena, jaką Polacy muszą przeznaczać na włoszczyznę jest zbyt wysoka. Zwłaszcza, że jest ona często zbyt słabej jakości, by nadawać się do spożycia.

Gessler z pewnością zna się na przygotowywaniu dań ze składników o dobrze dobranych proporcjach, dlatego łatwo zrozumieć jej słowa dotyczące zbyt dużej ilości marchewki w siatkach lub tackach z włoszczyzną. Jej zdaniem, powinno jej być znacznie mniej w stosunku do pietruszki, która z kolei występuje jedynie w śladowych ilościach.

Kobieta twierdzi, że możemy sami dokonać wyboru odpowiednich warzyw przeznaczonych do zupy, na czym możemy skorzystać nie tylko poprzez zyskanie lepszej jakości produktów, ale również poprzez oszczędność. Celebrytka uważa, że za wyselekcjonowane odpowiednie warzywa możemy zapłacić dwa razy mniej, niż za typową włoszczyznę.

Magda Gessler nie zgadza się na takie warunki

Kolejną rzeczą, która oburza Magdę Gessler, jest zdecydowana dominacja marchewki w siatce z włoszczyzną. Twierdzi ona, że wszystkie warzywa powinny być dobrane w odpowiednich proporcjach, obecnie natomiast marchewki bywa zdecydowanie za dużo. Restauratorka chciałaby, aby pozostałych warzyw było znacznie więcej, zwłaszcza tych, które są uznawane za nieco droższe. Jej zdaniem, tylko to może wpłynąć na poprawienie jakości zupy, którą przygotowujemy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie wiemy, w jaki sposób jedna z najbardziej znanych postaci telewizji chciałaby walczyć z obecnym stanem sytuacji. Być może jej słowa wpłyną na to, jak Polacy dokonywać będą zakupów. Niewątpliwie kobieta jest autorytetem kulinarnym, z którego zdaniem liczy się bardzo wiele osób, więc jej apele mogą przynieść efekt.

W końcu patrząc na rzeczywisty układ warzyw sprzedawanych jako włoszczyzna trudno jest odmówić jej racji. Trudno powiedzieć, czy akcja przyniesie pożądany efekt, lecz możemy niebawem spodziewać się pierwszych reakcji na jej słowa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara NOWACKA jako nastolatka prowadziła PROGRAM 5-10-15! [ZDJĘCIA]
  2. Agnieszka Woźniak-Starak za czasów pracy w TVP. Dziś wygląda jak inna osoba
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania

źródło: WP

Następny artykuł