Gessler wyjawiła tajemnicę swoich fanów. "Chcą poczuć mój zapach"

Gessler wyjawiła tajemnicę swoich fanów. "Chcą poczuć mój zapach"

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Jej program na antenie TVN "Kuchenne rewolucje" oglądają tysiące widzów. Restauratorka wyjawiła, że ludzie lubią się do niej przytulać, czego powody mogą być zaskakujące.

Magda Gessler swój program prowadzi już od 2010 roku. Przez ten czas udało jej się zebrać wokół siebie prawdziwą rzeszę wiernych fanów, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, żeby nawiązać z nią odrobinę bliższy kontakt. Restauratorka na swoich mediach społecznościowych obserwowana jest przez tysiące ludzi, nie dziwi więc fakt, że na spotkania z nią przychodzą prawdziwe tłumy.

Magda Gessler o swoich fanach

O swoim programie restauratorka mówi, jako o niesieniu ludziom pomocy. Jej zdaniem właśnie to jest sekretem jej sukcesu i ogromnej popularności. Ludzie mają ją za miłą i ciepłą osobę i dlatego właśnie liczba jej fanów cały czas się zwiększa. - W moich programach, jak "Kuchenne rewolucje", zaczęłam naprawdę ludziom pomagać. To nie jest show, to szczera, autentyczna chęć pomocy, nie tylko w tym, jak podajemy jedzenie, lecz także w tym, jak myślimy o ludziach, jaki jest nasz stosunek do nas samych, że wszystko zaczyna się od rodziny, od miłości, którą dajemy ludziom - mówiła Gessler. Magda Gessler przyznaje również, że jej fani często proszą o możliwość przytulenia się do swojej idolki. Niektóre gwiazdy unikają kontaktu fizycznego, jednak Magdzie Gessler wcale to nie przeszkadza. Bardzo lubi kontakt ze swoimi fanami i dlatego chętnie się z nimi przytula, gdy ją o to poproszą. Przyczyny takiego zachowania ze strony fanów doszukuje się w swojej pozytywnej energii, kolorowych strojach, a nawet perfumach. - Widocznie ludzie chcą takiej energii albo chcą poczuć zapach moich perfum, albo zobaczyć, czy jestem realna, nie mam pojęcia. W każdym razie cieszy mnie to bardzo, jestem dumna i bardzo im dziękuję - dodaje restauratorka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusin wpadła w szał! Zaatakowała polskich piłkarzy
  2. Co ona zrobiła! Chylińska ma nowy tatuaż, NA GŁOWIE
  3. Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News