Co się dzieje z Magdą Gessler? Nigdy tak nie wyglądała

Co się dzieje z Magdą Gessler? Nigdy tak nie wyglądała

Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda TVN, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się licznymi fotografiami, poprzez które uchyla rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia. Kilka dni temu celebrytka udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż zwykle. Nigdy się tak nie wyglądała.

Magda Gessler ma bardzo charakterystyczny styl. Pukle kręconych włosów, liczne dodatki i elementy biżuterii dopełniają się z szerokimi, zwiewnymi i często pstrokatymi sukniami. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" lubi rzucać się w oczy i mieć pewność, że wszyscy zwrócili na nią swoją uwagę. Kilka dni temu ukazała się w jednak w nowej odsłonie. Przebywająca obecnie na rajskich wakacjach Magda Gessler korzysta z wysokich temperatur i cieszy się idealnymi plażami. Taka pogoda aż zachęca do odsłonięcia odrobiny ciała i Gessler właśnie na to się skusiła. Gwiazda zaszokowała szczupłymi nogami i ciałem, którego spod jej ulubionego, wielowarstwowego ubioru po prostu nie widać. Fani są w szoku.

Magda Gessler wygląda inaczej niż zwykle

Przebywająca w tropikach Gessler postanowiła pochwalić się w Internecie tym, jak wygląda, gdy ma wolne. Nie dziwi więc szlafrok za kolano i lekkie obuwie. Gwiazda pokusiła się o pokazanie szczupłych nóg, które zaimponowały użytkownikom Instagrama. Wielu z nich chciałoby zapewne, żeby celebrytka poprowadziła niejeden odcinek swojego show w takim stroju.   Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych i chwalących słynną restauratorkę komentarzy. Fani gwiazdy są zachwyceni jej doskonałą formą i nienaganną prezencją.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zdrowia pani Madziu; Ślicznie pani Madziu, besoski; Cudownie Pani wygląda!; Piękna jak zawsze; Super Pani Magdo. Coraz młodsza; Pani Magdo jak ja pani zazdroszczę tych zgrabnych nóg - czytamy.

19. sezon "Kuchennych Rewolucji"

Na początku grudnia zeszłego roku zakończył się 18. sezon "Kuchenny Rewolucji". Cieszący się niezwykłą popularnością program nie zakończy jednak swojego istnienia. Jak można było się spodziewać, twórczy planują już 19. sezon, który ukaże się w tym roku. Najprawdopodobniej premiera następnych odcinków hitowego show odbędzie się wiosną. Magda Gessler fot. instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Widzowie DDTVN zlinczowali ją za występ w programie. Celebrytka przerywa milczenie
  4. Grób gwiazdy "Na dobre i na złe" rozrywa serce. Nie chcecie tego widzieć
  5. Solorz rezygnuje! Jest nowy szef Polsatu
  źródło: Instagram/Magda Gessler
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News