Wylali wiadro pomyj na Magdę Gessler! "Stary, wstrętny kaszalot"

Wylali wiadro pomyj na Magdę Gessler! "Stary, wstrętny kaszalot" Źródło: fot. Instagram

Magda Gessler radzi sobie w mediach coraz gorzej. Długi sukces "Kuchennych rewolucji" wydaje się zbliżać do końca. Coraz częściej zdarzają się procesy sądowe i nawet fani nie stają wiernie po stronie restauratorki. Obrywa się także jej dzieciom - Lara, Mikołaj i Tadeusz Muller coraz częściej okazują się obiektem kpin i żartów. Co się stało z karierą Gessler?

Magdę Gessler czekają długie procesy sądowe z uczestnikami jej programu, a także wiele miesięcy ciężkiej pracy by odbudować raz utraconą reputację. Ale czy to możliwe? Internauci nie pozwalają zapomnieć Magdzie wszystkiego, co zrobiła źle. Komentarze są brutalne - bardzo często ranią również jej rodzinę.

Magda Gessler - za co hejterzy ją nienawidzą?

Przede wszystkim za to, że Magda Gessler, dzięki ugruntowanej pozycji w show biznesie, próbuje wypromować swojego syna i córkę. Matka pomaga jak może swoim dzieciom, jednak internauci uważają to za niesprawiedliwe. - Dobra rodzinka, skoro się żrą publicznie...wszyscy mają kasy jak lodu i jeszcze im mało... - pisze komentujący na jednym z portali plotkarskich.
- Pozdrowienia pani Magdo, a właściwie Rebeko Blumstein. No synek ma wybitne rysy pani nacji i jak wszyscy oni wciska pani dzieci oby była kariera szybka i opłacalna - pisze kolejny. - Wylęgarnia pasożytów pazernych nierobów! - dodają następni. Kolejne zarzuty wobec Gessler dotyczą niepowodzeń jej programu. Jak się bowiem okazuje, część restauracji, które miały zyskać popularność dzięki rewolucji Gessler, zostało zamkniętych i to z wielkim hukiem. Tego również internauci nie odpuszczają. - Stary, wstrętny kaszalot! Wszystkich doprowadzi do bankructwa, a sama pływa w pieniądzach, ohyda - pisze internautka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lincz na ciężarną gwiazdę TVN! "Kobieta w ciąży powinna się szanować"
  2. Rodzina błaga o modlitwę. Dziennikarz skatowany po meczu z Kolumbią
  3. Edyta Pazura ZAWSTYDZIŁA Lewandowską! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Właściciel chciał uśpić małą psinę. Powód? Absurdalny!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News