Łezka kręci się w oku! Jak Gessler spędza Wielkanoc?

Łezka kręci się w oku! Jak Gessler spędza Wielkanoc?

Magda Gessler udzieliła bardzo intymnego wywiadu. Popularna restauratorka i gwiazda telewizji TVN postanowiła opowiedzieć, w jaki sposób właściwie obchodzi święta wielkiej nocy. To co powiedziała prezenterka, potrafi złamać serce i sprawić, że łzy same zakręcą się w oku.

Magda Gessler wyjawiła swój sekret. Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" w bardzo wzruszających słowach postanowiła opowiedzieć o tym, jak spędza święta Wielkanocy. Jak się okazuje, tegoroczne święta będą dla kobiety bardzo samotne, a wszystko przez fakt tęsknoty za jedną z najbliższych osób. To, co powiedziała znawczyni kuchni potrafi dosłownie złamać serce.

Magda Gessler o swojej Wielkanocy

Gessler, jako utalentowana kucharka od zawsze traktowała święta Wielkanocy z wielką powagą. Gwiazda telewizji TVN od lat przygotowywała bardzo dużo jedzenia, które czarowało gości obecnych przy jej wielkanocnym stole. Jak sama wspominała, jej dzieci - Lara i Tadeusz od najmłodszych lat mogły obserwować, jaką to ciężką branżą jest gastronomia. Pomimo tego, że ich matka spędzała wiele godzin w kuchni pracując bardzo ciężko, to potomków Gessler nie zraziło to do wykonywanego przez ich matkę zawodu i podjęli dokładnie taką samą drogę zawodową w przyszłości.

- Wszyscy malowali pisanki, wszyscy później szukali tych pisanek w koszykach. [...] Rzeczywiście stół się uginał, ponieważ ja zawsze robiłam wszystkiego za dużo i siadałam do stołu ledwo żywa. Ale raczej wolałam, żeby dzieci nie były w kuchni, a mimo to siedziały mi na głowie - powiedziała Magda Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samotne święta restauratorki

Mimo że Gessler uwielbia okres Wielkanocy i tradycyjne, polskie potrawy, to powód jej radości jest o wiele większy. Jest to perspektywa spędzenia tego radosnego i rodzinnego okresu z jej ukochanym - Waldemarem, który pracuje za granicą. Mężczyzna, mimo obowiązków zawodowych przyjedzie do Polski, aby spotkać się z restauratorką i pomóc jej w radzeniu sobie z tęsknotą spowodowaną faktem, że nie widują się za często

- Czuję się przy nim bezpiecznie, taka bardzo kochana. I tego mi brakuje. Ale ta perspektywa, że zaraz to będzie [...] my nie widzimy się maksymalnie 1,5 miesiąca. Dajemy radę! - powiedziała prowadząca "Kuchennych Rewolucji".

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News