Ile lat ma Magda Gessler? Zdjęcie obiega sieć, wygląda na 15 lat młodszą

Ile lat ma Magda Gessler? Zdjęcie obiega sieć, wygląda na 15 lat młodszą Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler podzieliła się z internautami wyjątkową fotografią. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" restauratorka zdecydowała się bowiem pokazać bez grama makijażu. Zdaniem fanów wyglądała doskonale i zdecydowanie odjęło jej to lat.

Magda Gessler cieszy się wśród polskich telewidzów naprawdę ogromną popularnością. Wszystkie produkcje, w które się angażuje, szybko stają się prawdziwymi hitami. Zarówno "Kuchenne rewolucje", jak i "MasterChef" przyciągają przed ekrany miliony wiernych fanów.

Magda Gessler pokazała zdjęcie bez makijażu

Restauratorkę bez wątpienia nazwać można także królową Instagrama. Każdy kolejny post Gessler zbiera niebotyczne ilości polubień oraz komentarzy. Internauci uwielbiają szczerość oraz pomysłowość, z którymi gwiazda prowadzi swój profil. Nie szczędzi im także szczegółów swego zakulisowego, prywatnego życia.

Fani byli więc naprawdę zachwyceni, kiedy w drodze z dalekiej, tropikalnej podróży Gessler pokazała wyjątkową, prywatną fotografię. Zdjęcie zrobiło na internautach duże wrażenie, gdyż restauratorka pozowała na nim bez grama makijażu. Jest to raczej niepopularne wśród większości gwiazd, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez odpowiedniej stylizacji. Celebrytka znana ze stacji TVN ewidentnie nie ma z tym jednak najmniejszego problemu.

- Czekając na samolot... No make-up!!! - napisała sama Magda Gessler pod zdjęciem, które szybko stało się prawdziwym hitem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zachwyceni "odmłodzonym" wyglądem Magdy Gessler

Liczni fani chętnie komplementowali gwiazdę, twierdząc otwarcie, że bez makijażu wygląda jeszcze lepiej niż zwykle. Według wielu internautów restauratorka w skromnym, naturalnym wydaniu zdecydowanie nie wygląda na swoje 65 lat.

- Wyglada Pani na 39 lat, pozdrawiam i udanego wypoczynku życzę - napisała jedna z zachwyconych fanek.

- Pani Magdo, ten no make-up jest fantastyczny - dodała kolejna internautka, także wyraźnie zauroczona fotografią Magdy Gessler.

- I bardzo dobrze Pani wygląda, po to są wakacje, a wygląda Pani ślicznie - stwierdził inny fan.

- Kochana, mówiłem Tobie, że bez make-up lepiej. Masz cerę jak 20-tka - napisał za to doskonale znany widzom między innymi z udziału w "Tańcu z gwiazdami" chirurg plastyczny Krzysztof Gojdź.

Instagram/Magda Gessler

  1. Tragedia. Nie żyje 33-letnia uczestniczka "The Voice"
  2. Olga Kalicka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Obrzydzeni internauci: „Czekam aż będzie moda na pokazywanie klocka”
  3. Wspaniałe. Po tańcu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej w "Dance, dance, dance", publiczność ocierała łzy
  4. Kim był ojciec Moniki Olejnik? "Resortowe dzieci" wywołały skandal!
  5. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu