"Weźcie mi to stare gó*no z zamrażalnika!" Gessler wspomina niezapomniane sceny Kuchennych Rewolucji

"Weźcie mi to stare gó*no z zamrażalnika!" Gessler wspomina niezapomniane sceny Kuchennych Rewolucji Źródło: fot.youtube.com/maciek ignaczak

Magda Gessler znów zadziwiła swoich fanów. Prowadząca legendarnego formatu telewizji TVN "Kuchenne Rewolucje" postanowiła poprosić obserwujących na swoim Facebooku o przypomnienie sobie ich ulubionych scen i odcinków z programu. To, co przypomnieli prowadzącej widzowie show, wzbudziło u niej niemałe emocje.

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z ikon współczesnej telewizji. Gwiazda TVN, która znana jest z ciętego języka, postanowiła poprosić swoich fanów o pomoc we wskazaniu ich ulubionych momentów w historii jej show. Jak się okazuje, wspomnienia widzów są bardzo różne, a gwiazda musiała być niesamowicie zaskoczona, czytając niektóre z nich.

Magda Gessler wspomina z widzami swoje show. Niesamowita reakcja widzów

O swoim pomyśle przypomnienia gwieździe najlepszych momentów jej show, Gessler poprosiła za pomocą swojego Facebooka, gdzie bardzo często zawiązuje interakcje ze swoimi obserwującymi. Reakcje musiały przejść jej oczekiwania. - Wkrótce nowe odcinki Rewolucji. Które z dotychczasowych lubicie i pamiętacie najbardziej? - napisała gwiazda telewizji z pomocą swoich mediów społecznościowych. Jak się okazało, fani mają bardzo różne skojarzenia z programem prowadzonym przez restauratorkę. Jedna z internautek w humorystyczny sposób przypomniała sobie, jak Gessler zareagowała na golonkę w zamrażalniku. - Uwielbiam wszystkie...najlepiej, że śmieją się ze mnie, jak ja uprzedzam fakty. Na przykład: wyciągają mrożoną golonkę, a ja mówię- zobaczycie Magda zaraz powie - weźcie mi to g****o.... Za chwilę podają golonkę.... A Magda mówi "weźcie mi to stare g**** z zamrażalnika!!!!!i śmiech w domu - napisała internautek. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Magda Gessler reaguje ciepło na komentarze fanów

Z racji tego, że wspomnienia internautów dotyczące jej własnego programu są bardzo różne, część komentarzy wzbudziła prawdziwy zachwyt restauratorki, która postanowiła się nagrodzić autorów bardziej humorystycznych odpowiedzi podziękowaniami i serduszkami. Wśród fanów Gessler największą tendencją było przyznanie się, że wszystkie odcinki programu się podobały i że nie mogą doczekać się emisji nowych. - Zdecydowanie wszystkie, oglądam na bieżąco, powtórki oraz powtórki powtórek", "ja ostatnio robię maraton z Kuchennych, więc w każdym jest coś, co lubię", "KOCHAM WSZYSTKIE ODCINKI. Mogłabym oglądać Kuchenne Rewolucje bez przerwy, ale ehh czas nie pozwala... BESOS Pani Madziu!!! - czytamy komentarze internautów. Jak widać, restauratorka z bardzo dużym humorem i dystansem traktuje swój program, który już teraz zyskał status kultowego. Czy odcinki z kolejnej serii także znajdą uwielbienie fanów i będą przez nich chętnie oglądane? O tym przekonamy się już na wiosnę, kiedy program wróci z nowymi epizodami we wiosennej ramówce telewizji TVN.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  3. Wstrząsające wyznanie Dody. Przez nowotwór nagle wywieźli go w czarnym worku
  4. Te znaki takiej środy jeszcze nie miały. Zadziwiający horoskop dzienny
  5. Polacy oburzeni. Kolejne MILIONY złotych dla imperium Rydzyka, tym razem od resortu Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Facebook   Następny artykuł