Intymne zdjęcia Magdy Gessler z partnerem. Para nie marnowała czasu

Intymne zdjęcia Magdy Gessler z partnerem. Para nie marnowała czasu

Magda Gessler zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Kiedy więc znajduje kilka wolnych chwil, stara się spędzać je z najbliższymi. Restauratorka wybrała się właśnie z partnerem, Waldemarem Kozerawskim na romantyczne wakacje i chętnie chwali się z fanami fotografiami z prywatnej podróży.

Magda Gessler jest bez wątpienia jedną z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Niezmiennie prowadzi bowiem uwielbiany przez fanów autorski program "Kuchenne rewolucje" oraz pojawia się w kulinarnym show "MasterChef Polska" stacji TVN w roli jurorki. Poza tym celebrytka zajmuje się przecież doglądaniem pracy własnych restauracji oraz otwieraniem nowych lokali w różnych części świata. Widzowie już dziś zastanawiają się, czy podróż, w którą Magda Gessler wybrała się właśnie z partnerem, nie jest przypadkiem związana z jej zawodowymi planami.

Jak Magda Gessler spędza tegoroczne wakacje?

Jak jednak sugerują wspólne fotografie pary, zakochani wybrali się do Szwajcarii, aby po prostu odpocząć. Z dala od fotoreporterów, dziennikarzy mediów plotkarskich oraz chmar fanów mogą cieszyć się spokojem, doskonałą miejscową kuchnią oraz własnym towarzystwem. Przypomnijmy, że Waldemar Kozerawski na co dzień mieszka oraz pracuje jako chirurg w Kanadzie. Jako że większość zobowiązań zawodowych trzyma Magdę Gessler w Polsce, zakochani nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Kiedy więc celebrytka znalazła kilka dni przerwy, wybrała się w podróż do Lugano, położonego na pograniczu Włoch oraz Szwajcarii. Chociaż popularna restauratorka obecnie nie pracuje, bez wątpienia zbiera siły oraz kolekcjonuje wspomnienia, które posłużą jej za kolejne inspiracje we własnych kulinarnych projektach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler prywatnie

Fani są zachwyceni licznymi zdjęciami, które Magda Gessler publikuje na swym koncie na Instagramie. Poza zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, dzieli się z polskimi internautami bardzo intymnymi, prywatnymi fotografiami z Waldemarem Kozerawskim. Jak zgodnie przyznają widzowie "Kuchennych rewolucji" oraz "MasterChef Polska", restauratorka wygląda naprawdę doskonale, a urlop z dala od pracy i obowiązków zdecydowanie jej służy. - Jestem pod dużym wrażeniem tego zakątka świata... Lugano o tej porze roku jest cudowne... Słońce i moja ukochana temperatura 20 stopni Celsjusza... Góry, jezioro... Te języki, którymi władam i lubię - napisała sama uwielbiana przez widzów gwiazda w opisie jednego z wakacyjnych zdjęć.
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

#wrazenie #mega #patrz #waldek

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler Magda Gessler Fot. Instagram/Magda Gessler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oliwia Bieniuk na niesamowicie wzruszającej fotografii. Popłaczecie się
  2. Podróż poślubna syna Martyniuka będzie BAJKOWA. Wesele to przy tym nic
  3. Małgorzata Rozenek dzieci: Jej dwóch synów wyrasta na prawdziwych przystojniaków
  4. Takich celebrytów w Polsce nam potrzeba! Oddał 125 tys. zł na ratowanie psów
Następny artykuł