Reklama

Koszmarny dramat Magdy Gessler. To się rozgrywa na naszych oczach

Koszmarny dramat Magdy Gessler. To się rozgrywa na naszych oczach Źródło: yt/TVN Foodie

Magda Gessler ma problemy finansowe. Jeden z tygodników opublikował właśnie kulisy postępowania, które wobec restauratorki skierował wierzyciel. Niegdyś przyjaciel, dzisiaj wróg, chce zwrotu zawrotnej kwoty.

Reklama
Magda Gessler jest najpopularniejszą gwiazdą TVN. Z pewnością jej aktywne zawodowe życie przekłada się na materialne powodzenie. Przed laty musiała jednak zaciągnąć dług u przyjaciela. 310 tysięcy złotych miało jej pomóc w rozwinięciu własnej działalności. Restauratorka sugeruje, że zobowiązanie spłaciła, wierzyciel nalicza jednak odsetki. Szykuje się ogromny skandal.

Co się stało z polską restauratorką? Magda Gessler w sądzie

Wojciech Ziemski pożyczył Magdzie Gessler 310 tysięcy złotych. Przyjaciel restauratorki chciał jej pomóc, gdy ta próbowała rozwinąć swój interes. Teraz jednak chce ponad dwukrotnej kwoty i sugeruje, że został oszukany. Mężczyzna opowiedział o sprawie tygodnikowi "Twoje Imperium". W odpowiedzi na żądanie mężczyzny zaangażował się przedstawiciel Gessler, który zapewnił, że dług został spłacony. Tak samo uważa sąd pierwszej instancji, który wydał wyrok na korzyść gwiazdy TVN. Kobieta przelewała regularnie pieniądze, co w ocenie sędziego, powinno zamknąć sprawę. Od wyroku odwołał się Ziemski i postanowił złożyć apelację. Kobieta, w jego ocenie długu nie spłaciła, a jej zwlekanie z uregulowaniem kwoty powinno się wiązać bezsprzecznie z uregulowaniem zobowiązań wraz z odpowiednimi odsetkami. Przedstawiciel Gessler sugeruje, że kwoty były przelewane na różne konta - raz bezpośrednio na konto Ziemskiego, raz jego żony - i to miało spowodować problemy z odnalezieniem odpowiednich środków. Potwierdzenia przelewów zostały jednak przedstawione na sali i sąd przyznał rację restauratorce. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że Ziemski o kulisach konfliktu mówi w mediach. Sprawę natychmiast zaczęli komentować internauci i okazuje się, że wielu z nich przyznaje rację Gessler. - Przecież Magda robiła przelewy! To jest wystarczający dowód - pojawia się na jednym z forów. - Fajnych ma przyjaciół, że oddaje z odsetkami - czytamy dalej. - Pani Gessler oddała pieniądze, a jej pseudoprzyjaciel ciąga ją po sądach. Nie wiadomo, po co to robi. Ona ma wystarczającą pozycję w polskim show biznesie i wiadomo, że ludzie się od niej nie odwrócą - pisze sympatyk restauratorki.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ktoś pięknie chciał żerować na jej popularności i wyłudzić pieniądze, zastraszając z pewnością że nagłośni sprawę a to zaszkodzi jej karierze - czytamy dalej. Nie wiadomo jednak, jakie były powody próby nagłośnienia sprawy. O finale zadecyduje wyrok sądu drugiej instancji.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy
  2. Pawłowicz bierze się za TVN! Kraśko właśnie został zmieszany z błotem
  3. Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji legendarnego show TVN! Sensacja
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały pecha w tym tygodniu. Co się wydarzy? 
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?