Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?

Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach? Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler w prostych włosach to prawdziwa rzadkość. Restauratorka znana jest ze swojej burzy blond loków. Jak wygląda w innej fryzurze? Gwiazda w prostych włosach lub spiętych na przykład w warkocz to widok nieczęsto spotykany, a efekt zaskakujący.

Magda Gessler w prostych włosach nie pojawia się praktycznie nigdy. Wywiadach, wystąpieniach telewizyjnych, czy na planie programu TVN Kuchenne Rewolucje i MasterChef zawsze widzimy ją z burzą loków. Zaskoczeniem dla jej fanów był fakt, iż restauratorka pojawiła się na ekranach telewizorów z grzywką podpiętą do góry. 

Magda Gessler to wyjątkowa osobowość telewizyjna. Rozpoznawalność przyniósł jej program Kuchenne Rewolucje, emitowany przez stację TVN, w ramach którego udziela pomocy podupadającym restauracjom. Od 2010 roku po pierwszym odcinku show rozkochała w sobie tysiące fanów, a w reszcie wzbudza sympatię. Nie ma osoby w Polsce, która nie znałaby jej postaci - zwariowana, ostra, nieszczędząca słów krytyki. Jak jej nie kochać?

Magda Gessler - proste włosy. Jak wygląda gwiazda?

Trudno więc dziwić się, że profile Gessler na portalach społecznościowych obserwują niebotyczne liczby fanów. Jej konto na Facebooku polubiło już 1,3 mln osób, na Instagramie ma ponad 650 tysięcy obserwatorów.

Restauratorka niedawno zaskoczyła zdjęciem opublikowanych na jednym portalu społecznościowym, gdzie pokazała zdjęcie, a raczej grafikę przedstawiającą ją samą w wyprostowanych włosach. To wersja podesłana przez internautów i jednocześnie jej fanów, którzy w licznych komentarzach proszą gwiazdę, by pokazała się w prostych włosach. 

Gessler jak na razie nie dała się namówić, chociaż zrobiła już w tym kierunku pierwszy krok, publikując zdjęcie w warkoczu, na punkcie, którego oszaleli jej najwierniejsi wielbiciele.

Magda Gessler w prostych włosach

Magda Gessler w prostych włosach 2018

W 2018 roku Magda Gessler postanowiła sama przypomnieć swoim fanom, jak wygląda bez burzy loków, publikując na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy jeszcze nie była znana jako kreatorka smaku. Fani byli zgodni - ładnemu we wszystkim ładnie, jednak znają restauratorkę z jej blond loków i w takiej wersji im się podoba najbardziej. Wielu jej obserwatorów nie wyobraża sobie restauratorki w żadnej innej fryzurze.

 - W prostych włosach ładnie, ale kręcone są dla Pani najlepsze, bo symbolizują Pani pozytywnie pokręcony charakter - pisali.

Jednak jak się okazuje, ten charakterystyczny atrybut jej wizerunku, nie był z nią od zawsze. Dopiero od Kuchennych Rewolucji bujna fryzura stała się jej znakiem rozpoznawalnym. Wcześniej restauratorka eksperymentowała z kolorem, długością, skrętem. Podobnie jak jej styl, włosy zmieniały się wraz z nią na przestrzeni lat.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile zarabia kucharz w Polsce? Kto by nie chciał pracować u Amaro
  2. Ból brzucha: co oznacza, kiedy boli z lewej strony? Co kiedy boli w okolicy pępka?
  3. Maciej Brzoska: żonaty, prywatnie z żoną, dzieci
  4. Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Pierwsze prace w ogrodzie już się zaczynają
  5. Jak i do kiedy wypełnić PIT? Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu