Magda Gessler w śmiertelnym niebezpieczeństwie: "Boże, Madzia, uważaj na siebie!"

Magda Gessler w śmiertelnym niebezpieczeństwie: "Boże, Madzia, uważaj na siebie!"

Magda Gessler znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie podczas swojej majowej wycieczki do Kostaryki. Fani drżą o jej życie.

Magda Gessler spędza majówkę za granicą. Razem ze swoim partnerem życiowym postanowiła skorzystać z uroków Kostaryki. Słynna restauratorka oprócz zwiedzania oraz korzystania ze słońca, wody i piasku, postanowiła spróbować bardziej ekstremalnych przeżyć.

Magda Gessler w niebiezpieczeństwie

Gwiazda zdecydowała się na rejs łódką po rzece pełnej krokodyli! Trzeba przyznać, że Magda Gessler wykazała się niesamowitą odwagą. Mało kto wybrałby się na tak ekstremalną wycieczkę. Same zdjęcia, które restauratorka opublikowała na Instagramie wzbudzają dreszcze strachu. Gdyby cokolwiek poszło nie tak, ta wyprawa mogłaby zakończyć się wręcz tragicznie. Mało kto uszedłby cało z bezpośredniego starcia z krokodylami. Fani martwią się o Magdę i proszą ją, aby na siebie uważała. - Proszę na siebie uważać Pani Magdo! - Żebyś nie wypadła na pożarcie krokodylom! - O Jezu niech pani uważa na te krokodyle! - Pani Magdo z jednej strony zazdroszczę takiej wycieczki, a z drugiej nie wiem czy odważyłbym się tak między krokodylami płynąć. Udanego i bezpiecznego pobytu. - Boże Madzia uważaj na siebie bo my tego nie przeżyjemy jak krokodyl Cię zje!!!!

#krokodyle #grozne #niespodzianka #co chwile #besos #mg

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Zobacz także:

  1. Agata Duda przyjechała do niepełnosprawnych!
  2. Podatek od darowizny: od jakiej kwoty? Ile wynosi?
  3. Tusk opublikował zdjęcie z 1982 roku! Kaczyński wściekły, ale taka jest prawda
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News