Gdzie jest Magda Gessler? Zdjęcia sugerują, że w "innej galaktyce"

Gdzie jest Magda Gessler? Zdjęcia sugerują, że w "innej galaktyce" Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNStyle

Magda Gessler opublikowała na swoim koncie facebookowym tajemniczy film. Fani zaczęli się zastanawiać, gdzie aktualnie przebywa uwielbiana gwiazda. Ujęcia wskazują na miejsce, które oddalone musi być od Polski o tysiące kilometrów. Nagrania są wyjątkowo piękne, a niektórzy sugerują, że zrealizowane zostały... "w innej galaktyce"!

Magda Gessler udała się na urlop, aby złapać oddech przed kolejnymi projektami. Fani cieszą się z jej decyzji i na bieżąco śledzą jej fotorelacje w mediach społecznościowych. Jej program "Kuchenne rewolucje" przemienił tysiące polskich restauracji, co wymagało ze strony gwiazdy naprawdę wiele wysiłku. I chociaż restauratorce z pewnością należy się odpoczynek, uwagę internautów jednak zwrócił... galaktyczny charakter publikowanych przez nią materiałów.

W tym momencie Magda przebywa w miejscu, które dla fanów jest prawdziwą zagadką. Nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się prowadząca "Kuchennych Rewolucji". Po ostatnim - opublikowanym filmie twierdzą, że chyba gdzieś "na innej galaktyce". Zdjęcia i nagrania są wyjątkowo piękne.

Magda Gessler podróżuję po przepięknym miejscu, które zapiera dech w piersiach

Na ostatnim filmie, które pojawiło się na koncie facebookowym Magdy Gessler moglibyśmy zobaczyć przepiękny fragment jeziora, wokół którego rosły tropikalne rośliny (między innymi palmy), a woda połyskiwała w promieniach słońca.

Poprzedni film, który zamieściła gwiazda, sugerował, że wypoczywa on na jakiejś "rajskiej wyspie". Na filmie widać było piaszczystą plażę i ocean, który z pewnością był bardzo ciepły, a także charakterystyczne drewniane chatki. Te od razu przywołują na myśl tropikalne miejsca.

Fani chcieli się natychmiast dowiedzieć, gdzie przebywa ich ulubiona gwiazda. W komentarzach zaczęli więc dopytywać.

 - Madziu, ale pięknie! Plaża, widoki i ciepła woda. Czego chcieć więcej? Zdradź nam - gdzie jest tak cudownie - zastanawia się kobieta.

 - Przepiękne widoki. Gdzie to jest? - pada kolejne pytanie.

Niektórzy nawet zasugerowali, że tak piękne miejsce nie może znajdować się na tej planecie.

 - To jest po prostu cudowne. Przyznaj się, że jesteś w innej galaktyce! - śmieje się fanka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdzie odpoczywa Magda Gessler?

Dotarliśmy do informacji, która rozwiązuje trudną zagadkę internautów. Okazuje się, że obecnie Magda Gessler odpoczywa w Belize (państwo od północy graniczące z Meksykiem), czyli w miejscu, które jest bardzo częstym wyborem, jakiego dokonują turyści z całego świata, jadąc na urlop.

Miejsce to charakteryzuje się występowaniem przepięknych lasów równikowych, rafą koralową (która ciągnie się wzdłuż wybrzeża), a także wysoką temperaturą, która przez cały rok waha się od 27-30 stopni Celsjusza. Jest czego pozazdrościć!

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Następny artykuł