TVN zarabia ASTRONOMICZNE kwoty na samej Magdzie Gessler. Szczęka opada

TVN zarabia ASTRONOMICZNE kwoty na samej Magdzie Gessler. Szczęka opada

Magda Gessler to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy. Sama musi dostawać całkiem pokaźne sumy za swoje programy, ale TVN zgarnia dzięki nim jeszcze więcej. Fanom opadły szczęki, kiedy dowiedzieli się, ile pieniędzy zarabia stacja na programach z restauratorką w roli głównej.

Magda Gessler od wielu lat związana jest z TVN. To tam po raz pierwszy zadebiutowała ze swoim autorskim programem "Kuchenne rewolucje". Jak się okazuje po latach, był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Stacja zarabia prawdziwe krocie na tym projekcie.

Magda Gessler liderem rankingu

Ludzie niezwiązani z branżą nie zdają sobie sprawy, że istnieje ranking "Lokomotywy reklamowe", który sprawdza, jakie produkcje przynoszą największe dochody dla poszczególnych stacji. Nikogo już nie dziwi, że po raz kolejny wygrała Magda Gessler ze swoim programem. Ekspert rynku TV z domu mediowego MullenLowe MediaHub, który przygotowywał raport dotyczący zarobków na danym programie, powiedział: - Prowadzony przez Magdę Gessler format „Kuchenne Rewolucje” jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Treści monetyzowane są poprzez emisję powtórek (ok. godziny 7.00 i 15.00), co w konsekwencji prowadzi do generowania dużej liczby spotów, pod tym względem zajmuje on trzecie miejsce w zestawieniu - mówi ekspert. Gdy policzy się to wszystko i doda do siebie, wychodzi naprawdę ogromna suma. TVN rocznie na "Kuchennych Rewolucjach" z Magdą Gessler w roli głównej zarabia około 232 milionów złotych. To wielki sukces stacji, jak i restauratorki, która swoją osobą przyciąga widzów przed ekrany. W rankingu znalazły się także inne programy. Drugie miejsce zajęli "Milionerzy". Teleturniej pod przewodnictwem Huberta Urbańskiego wraz z przychodami z reklam zarabia dla TVN aż 191,7 mln zł. Na trzecim miejscu znajduje się program stacji Polsat "Nasz nowy dom" z wynikiem 125 mln zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN i Polsat dominują

W rankingu najwięcej programów, które przynoszą spore dochody, emitowanych jest w TVN oraz Polsacie. Są to między innymi: "Malanowski & partnerzy" z dochodem 74,1 mln zł., "Mam talent!" zarabiający 56,6 mln zł., "Masterchef" z 55 mln zł oraz "Ameryka Express" osiągając poziom 53,3 mln zł. O sukcesie tych programów niewątpliwie zadecydowały osoby prowadzące. Każdy Polak zna Magdę Gessler, Huberta Urbańskiego czy Katarzynę Dowbor. Bez nich te produkcje nie byłyby takie same i prawdopodobnie nie przynosiłby tak wielkich zysków. To prawdziwe maszynki do zarabiania pieniędzy, a stacje telewizyjne doskonale zdają sobie z tego sprawę. Na pewno jeszcze długo będziemy je oglądać na ekranach telewizorów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało
  2. Julia Wieniawa niknie na naszych oczach! Co się stało?
  3. Dalszy ciąg problemów zdrowotnych Janowskiego! Znowu wyląduje w szpitalu
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
Następny artykuł