Gessler dostała szału, tak wściekła nie była NIGDY! Wstrząsnęła nią choroba alkoholowa

Gessler dostała szału, tak wściekła nie była NIGDY! Wstrząsnęła nią choroba alkoholowa

Magda Gessler wpadła w prawdziwą furię. Słynna restauratorka znana jest z niewybrednych metod podporządkowywania sobie niepokornych właścicieli restauracji. To, czego doświadczyła w odwiedzanym ostatnio lokalu, niezwykle wstrząsnęło celebrytką. Wysokie ceny i niesmaczne jedzenie nie okazały się jedynymi problemami biznesu. W tle sprawy pojawiła się choroba alkoholowa właściciela.

Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach widziała już chyba wszystko. Gwiazda TVN od lata stara się pomagać restauratorom w całej Polsce w poprawieniu jakości świadczonych przez nich usług. Są jednak rzeczy, które nadal naprawdę zaskakują kulinarny autorytet. Właściciel ostatnio odwiedzanego lokalu okazał się mieć niemałe problemy z alkoholem.

Magda Gessler zszokowana

Kobieta w ostatnim odcinku swojego programu odwiedziła Trzebinię, by pomóc restauracji Porto Di Mare. Lokal, jak się okazało, jest jednym z najbardziej ekskluzywnych w okolicy z powodu drogich ryb, które stanowiły podstawę menu. Mieszkańcy, widząc tak wysokie ceny, nie polubili miejsca i nie odwiedzali go. Samo jedzenie nie przypadło do gustu także Magdzie Gessler. O ile jednak problemy z jadłospisem, czy z jakością przyrządzonych posiłków, a także wysokie ceny są problemami, z którymi można powalczyć, o tyle potrzebna do tego jest dobra wola właściciela. Jak się jednak okazało, włodarz lokalu jest osobą  uzależnioną od alkoholu, która nie zamierzała współpracować z Gessler. Kobieta postanowiła więc ratować nie tylko podupadającą restaurację, ale także uzależnionego mężczyznę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Restauratorka pomogła wyjść właścicielowi z opresji

Roman, bo tak nazywa się właściciel Porto Di Mare, od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Mężczyzna przez swój nałóg stracił prawo jazdy, a także wielokrotnie pijany przychodził do pracy, co potwierdzali w rozmowie z restauratorką pracownicy przybytku. Kobieta w nieparlamentarnych słowach zwróciła o to uwagę właścicielowi biznesu, wskazując, że jego stan przenosi się negatywnie na morale pracowników. Biznesmen wziął sobie słowa Gessler do serca i zaczął porządkować swoje życie. W jego restauracji doszło za to do wielkich zmian. Gwiazda TVN przekształciła lokal na taki, w którym dania opierają się głównie o dietę warzywną. Z racji wprowadzenia niższych cen, knajpa w końcu zaczęła dobrze prosperować. Na szczęście, mężczyzna od czasu wizyty restauratorki przestał pić. Jak widać, kontrowersyjne metody gwiazdy umieją nie tylko naprawić podupadające biznesy, a także ratować ludzi z poważnych, życiowych problemów.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł