Magda Gessler przewidziała rozstanie córki. Wiedziała więcej, niż ona

Magda Gessler przewidziała rozstanie córki. Wiedziała więcej, niż ona Źródło: Fot. YouTube / Telewizja Proart

Magda Gessler w swoim zawodowym życiu osiągnęła wiele - własne programy kulinarne, kilka restauracji, autorską markę parówek, współpracę z jedną ze stacji telewizyjnych. Poza sukcesami związanymi z biznesem kobieta ma też swoje prywatne osiągnięcia - dwójkę dzieci, o które nieustannie musi się martwić. Szczególną opieką musi otoczyć teraz Larę - kobieta przechodzi osobisty dramat, który jej mama już wcześniej przewidziała. 

Magda Gessler jest bardzo związana ze swoją córką Larą. Kobiety łączą nie tylko więzy krwi, ale i interesy. Prowadzą razem cukiernię "Słodko - słony", więc nic dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu. Czasu, który pozwala im na bieżące zaznajamianie ze swoimi troskami i zmartwieniami dnia codziennego. Jak się okazuje, Magda zna swoją córkę lepiej, niż ona sama.

To już koniec? Lara Gessler i jej mąż przechodzą poważny kryzys

W ostatnim czasie w sieci znaleźć można bardzo dużo informacji o rzekomym rozstaniu Lary oraz jej męża, Pawła Rucza. Para wzięła ślub w zeszłym roku, a media już zwiastują ich rychłe rozstanie. Kobieta coraz rzadziej pokazuje się ze swoim mężem, a za to coraz częściej zobaczyć można ja obok Piotra - mężczyzny, z którym wybrała się na przygodę życia w programie Ameryka Express. Kolejną szokującą rewelacją jest fakt, że małżeństwo osobno spędziło nawet sylwestra - Lara na Sycyli ze swoją mamą, a Paweł w Bieszczadach. Znaczące są również komentarze na Instagramowym profilu samej Lary. Fani młodej Gessler zaczęli już szukać nowego partnera dla Lary, z którym być może wiodłaby bardziej udane życie. Wśród kandydatów znalazł się wyżej wymieniony Piotr - towarzysz z programu "Azja Express". W mediach społecznościowych kobiety znaleźć można komentarze o następującej treści: - Niech pani zostawi męża dla pana Piotrka. Pan Piotrek jest super wspaniały idealny męski - można przeczytać pod jednym ze zdjęć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler przewidziała tragedię? Szokujące doniesienia

Jak donoszą media, Magda Gessler od samego początku wiedziała o niedopasowaniu Pawła oraz jej córki. Lara była zbyt zakochana, aby dostrzec sens w słowach swojej mamy, które okazały się niemal prorocze. Jeden z portali plotkarskich dotarł do informatora, który opowiedział o początkowych wątpliwościach Magdy. Jego zdaniem celebrytka doskonale wiedziała, że Lara i Paweł nie są sobie pisani. - Magdzie oczywiście szkoda Lary, bo każdy rozwód to smutna sprawa, ale zasadniczo cieszy się z rozstania córki. Paweł od początku jej nie pasował - stwierdził informator. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO:
  1. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  2. Te informacje o Szelągowskiej wbiją Was w podłogę. Mało kto się tego domyślał
  3. WOŚP uzbiera kilkanaście milionów mniej! Wszystko przez kontrowersyjną ustawę PiS
  4. Gwiazda „Rolnik szuka żony” wylądowała w szpitalu! Poruszenie wśród fanów
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News