Gessler nagle zaczęła tańczyć. Lepiej, żeby Justyna Żyła tego nie widziała

Gessler nagle zaczęła tańczyć. Lepiej, żeby Justyna Żyła tego nie widziała Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Magda Gessler doskonale jest znana ze swojego płomiennego i wybuchowego temperamentu. Jednak mało kto podejrzewał, że kiedyś zobaczymy znaną restauratorkę, jak tańczy.

Magda Gessler najbardziej jest znana ze swoich "Kuchennych rewolucji". Jednak nie oznacza to, że gwiazda telewizji TVN ogranicza się do występów jedynie na jednej ze stacji. Restauratorkę możemy również podziwiać w programie "Odkrycia Magdy Gessler", który emitowany jest na antenie Food Network. W najnowszym odcinku tego show będziemy mogli zobaczyć, jak Gessler tańczy Flamenco.

Magda Gessler lepsza od Żyły

Co prawda Magda Gessler nigdy nie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", ale echa występów Justyny Żyły w tym programie nadal rozbrzmiewają w polskich mediach. Była żona znanego skoczka, krótko mówiąc, nie zachwyciła swoimi zdolnościami tanecznymi, osiągając bardzo niskie noty.

Również same komentarze jurorów, jak i internautów dalekie były od pochlebnych, chociaż pewna grupa osób wspierała Żyłę w jej zmaganiach o kryształową kulę. Niestety, celebrytka w końcu odpadła na zawsze żegnając się z show stacji Polsat. Jednak nie przekreśliło to jej chęci na dalszy taniec, chociaż według wielu osób, które widziały jej poczynania na parkiecie, to powinna sobie darować dalsze próby.

O dziwo rzecz ma się inaczej w przypadku Gessler, która na urywku z najnowszego odcinka swojego show zaprezentowała, jak tańczy tradycyjny hiszpański taniec, czyli Flamenco. Na fragmencie odcinka widzimy, jak restauratorka tańczy w towarzystwie kobiety, która o wiele bardziej zna się od niej na tym. Jednak mimo wszystko Gessler nie wypadła aż tak źle, co więcej, według wielu wypadła naprawdę dobrze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak ciepłe odebranie widoku tańczącej restauratorki zaskoczyło nie jedną osobę i trzeba przyznać, że coś w tym jest. Magdzie Gessler nie można odmówić gracji i wdzięku w swoich ruchach, na co szczególną uwagę zwracają internauci.

Wielu z nich też wprost pisze, że restauratorka mimo większej ilości lat na karku i gorszej sylwetki, jako tancerka wypada o wiele lepiej niż Justyna Żyła.

 - No i co z tego, że jest grubsza od Żyły, jak przynajmniej na jej taniec da się patrzeć - pisze jedna z internautek.

 - Proszę bardzo, tego się nie spodziewałem. W takim wypadku to ona powinna wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" zamiast Żyły - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News