Dziennikarz na wizji był dla Gessler słodki jak cukiereczek. Wyciągnął od gwiazdy wielkie tajemnice

Dziennikarz na wizji był dla Gessler słodki jak cukiereczek. Wyciągnął od gwiazdy wielkie tajemnice Źródło: screen/YouTube/Newsweek Polska

Magda Gessler udzieliła wyjątkowego wywiadu z okazji jubileuszowego odcinka programu "Kuchenne Rewolucje". Sympatycznemu dziennikarzowi udało się skłonić ją do zwierzeń. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce zdradziła mu niejedną tajemnicę.

Magda Gessler może mówić o wielkim sukcesie. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce przeprowadziła bardzo wiele udanych "Kuchennych Rewolucji". 11 kwietnia TVN wyemituje jubileuszowy 250. odcinek programu, który pokochały miliony widzów w całej Polsce. Z tej okazji autorka programu wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", gdzie udzieliła ekskluzywnego wywiadu.

Wywiad został przeprowadzony w Trzebnicy, gdzie Magda Gessler pracuje już z kolejnymi uczestnikami "Kuchennych Rewolucji". Jest to dla niej kolejne wyzwanie, do którego podchodzi we właściwy sobie sposób. Autorka programów kulinarnych znalazła czas na krótki wywiad, ale sympatycznemu dziennikarzowi udało się skłonić ją do zwierzeń. Ulubienica Polaków wyjawiła niejedną tajemnicę. Dla wielu osób informacje te będą dużym zaskoczeniem.

"Ja musiałam wszystkich obudzić" - Magda Gessler szczerze o "Kuchennych Rewolucjach"

Dziennikarz TVN komplementował nie tylko umiejętności kulinarne, ale również styl Magdy Gessler. Porównał go nawet do królowej angielskiej, która wybiera jaskrawe kolory, aby być widoczna. Autorka "Kuchennych Rewolucji" z właściwym sobie humorem przyznała, że jest raczej "królową samby", a jej stylizacje wypływają wprost z jej duszy. Mało kto wie, że ona sama projektuje ubrania lub zleca swoje koncepcje kreatywnym projektantom.

Magda Gessler przyznaje, że jej wszystkie reakcje na planie są naturalne. Złość, łzy i rzucanie talerzami to wyraz jej autentycznych emocji, a nie wyreżyserowane na potrzeby "Kuchennych Rewolucji" sceny. Jurorka programu MasterChef jest świadoma swojej misji i wkłada w nią całe serce:

- Ja musiałam wszystkich obudzić - przyznała w wywiadzie dla DDTVN - Jedzenie jest przecież bardzo ważnym elementem naszego życia. Ja nie potrafię udawać. Czasem jestem tak wściekła, że ludzie boją się do mnie podchodzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Królowa TVN zdradza sekrety. Tego nie o "Kuchennych Rewolucjach" nie wiedzieliśmy

Może to właśnie sympatyczny dziennikarz TVN sprawił, że Magda Gessler zdradziła nieznane dotąd fakty na temat swojego programu. Ulubienica widzów postanowiła między innymi rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące finansów:

- Za mój program nikt nie płaci. My dokładamy pieniądze - przyznała w rozmowie z dziennikarzem TVN.

Uwielbiana restauratorka przyznała również, że 150 restauracji ze wszystkich 250, które wzięły udział w "Kuchennych Rewolucjach" odnosi dziś wielkie sukcesy w branży. Obroty niektórych lokali wzrosły nawet do 12 tysięcy złotych dziennie. Magda Gessler zachęca do wzięcia udziału w programie i przyznaje, że chętnie odwiedzi również tereny wschodniej Polski, do których rzadko jest zapraszana.

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Dzień Dobry TVN 

 

Następny artykuł