Magda Gessler
Magda Gessler wchodzi do polityki
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

Ujawniono największą tajemnicę Kuchennych Rewolucji! W Gessler aż się zagotowało

Kuchenne Rewolucje to program, dzięki któremu Magda Gessler cieszy się niesamowitą popularnością. Restauratorka dała się poznać jako autorytet w swoim fachu i zdobyła tysiące wiernych fanów. Ostatnio dosłownie się w niej zagotowało - być może ujawniono największą tajemnicę formatu TVN!

Wokół show TVN Kuchenne Rewolucje narosło już bardzo wiele plotek. Jedną z najbardziej znanych teorii jest ta, że właściciele restauracji, które biorą udział w programie, zmuszeni są płacić stacji za możliwość występu w programie. Kiedy usłyszała to sama Magda Gessler, dosłownie się w niej zagotowało.

Magda Gessler w furii

Kuchenne Rewolucje zdecydowanie są jednym z najpopularniejszych programów stacji TVN. Magda Gessler z ekipą telewizyjną i stawia w nim na nogi podupadające restaurację. Ostatnio restauratorkę dogłębnie poruszyła plotka, która rozprzestrzenia się po sieci błyskawicznie - o tym, że właściciele restauracji muszą TVN-owi za wizytę "rewolucjonistki" zapłacić. Czy na jaw wyszła tym samym największa tajemnica programu?
– To plotka totalnie absurdalna, wręcz odwrotnie. Nie płacą nic i zapraszam wszystkich do brania udziału, nie zawsze rzucam talerzami. Owszem – my płacimy im za całą zmianę, całą dekorację – mówiła prowadząca, próbując nawet żartem o talerzach rozładować jakoś sytuację. Czy oznacza to, że restauratorzy nie ponoszą żadnych kosztów? Nie do końca. – Za kolację płacą oni. Oczywiście jeśli mają duży problem czasami im pomagamy, ale najczęściej ich obowiązkiem jest zapłacenie produktów na kolację. Ludzie, którzy wchodzą, nie płacą, są gośćmi. I my płacimy za dekoracje – wyjaśniła gwiazda. Nie wszystko jest więc takie różowe, jak się wydaje.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieWARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?
  2. Magda Gessler w śmiertelnym niebezpieczeństwie: „Boże, Madzia, uważaj na siebie!”
  3. Dziennikarka TVN znieważona na lotnisku w Izraelu. „Zabrali mi wózek, prawie rozebrali”
  4. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  5. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
piotr_kraskoTa dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda. Która? Nie zgadniesz! Rozpoznanie czwartej gwiazdy sprawiło trudność nawet nam!Czytaj dalej
poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News