Syn Magdy Gessler ostro o drogich restauracjach. Matka będzie wściekła?

Syn Magdy Gessler ostro o drogich restauracjach. Matka będzie wściekła? Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler jest obecnie jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Syn gwiazdy także zajmuje się kulinariami, a dzięki swej ciężkiej pracy oraz talentowi zdobywa coraz większe grono fanów. Opinia Tadeusza Mullera na temat drogich lokali może jednak nie przypaść do gustu jego matce.

Magda Gessler jest wyraźnie przywiązana do dwójki swoich dzieci, którymi chętnie chwali się w mediach. Do tej pory większą popularnością cieszyła się jej córka, Lara. Niespodziewanie na prawdziwego gwiazdora polskiej sceny kulinarnej zaczął jednak wyrastać także syn celebrytki, Tadeusz Muller.

Magda Gessler jest dumna z medialnych poczynań syna?

Młody mężczyzna poszedł śladami matki i także na co dzień zajmuje się kuchnią. Przez lata chciał jednak pozostawać w cieniu, aby zbudować karierę oraz pozycję w branży dzięki własnej ciężkiej pracy, a nie konotacjom. Kiedy już osiągnął wymarzony sukces, zdecydował się nieco namieszać w krajowym show-biznesie i rozpocząć prowadzenie własnego programu "Z gruntu zdrowo" na antenie Food Network.

- Mam potrzebę pokazywania, jak fajne jest jedzenie, ile radości i zdrowia może przynieść. Jestem nutritarianinem, dobieram jedzenie według wartości odżywczych i to także pokazuję w swoim programie. Warzywa są bogatym, kolorowym światem, który pozwala nam osiągnąć harmonię i radość z jedzenia. Dieta roślinna jest wystarczająca, by człowiek był w pełni sprawny, zdrowy i żył dłużej niż ci, którzy stosują konwencjonalną dietę - ujawnił Muller dla redakcji "Wprost", po czym odniósł się także do kwestii drogich restauracji, które pomimo wygórowanych cen cieszą się dużą popularnością.

Opinia Tadeusza Mullera o drogich restauracjach rozgniewa jego matkę?

- Sam nie chodzę do miejsc drogich, rekomendowanych przez instytucje, to nie jest w sferze moich zainteresowań i potrzeb. Lubię miejsca, w których ludzie mogą się jednoczyć, czują się ja u siebie, nie ma polaryzacji ze względu na status społeczny. Dzięki demokratyzacji jakości można dostać coraz więcej rzeczy zarezerwowanych kiedyś dla elit, można spróbować trufli, ostryg czy czegoś równie egzotycznego w normalnej cenie. Jest to możliwe, bo dziś szefowie kuchni sprawnie operują kalkulacjami i wystarczy odpowiednio dozować składniki, by najbardziej wyszukane potrawy były dostępne dla większości - opowiedział z uśmiechem Muller.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu fanów jego matki szybko zauważyło jednak, że podobna opinia może jej się nie spodobać. Ceny w restauracjach Magdy Gessler są bowiem określane raczej jako wysokie i niekoniecznie dostępne dla wszystkich chętnych. Sama gwiazda najpewniej zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też stara się często podkreślać, jak ważna jest w jej lokalach dobra, rodzinna atmosfera oraz budowanie więzi z klientem. Nie oznacza to jednak, że słowa syna nieco jej nie zdenerwują.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. Sławomir poucza polskich kierowców. Muzyk robi się autorytetem od wszystkiego?
  4. Tata miał wypadek. Nagle zniknął
  5. Widok rozrywający serce na pół. Tak wygląda grób legendarnej Kaliny Jędrusik, w której kochały się miliony Polaków

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News