Sponsor się wycofał. Dla Gessler to już koniec, oficjalnie zwija biznes

Sponsor się wycofał. Dla Gessler to już koniec, oficjalnie zwija biznes

Magda Gessler wydawała się być żelazną damą telewizji TVN. Niestety, nawet ona ma gorsze momenty w karierze. Główny sponsor się wycofał, dla niej to już koniec. Musi oficjalnie zwinąć biznes. 

Magda Gessler jest dla TVN-u jak żyła złota. Jej program Kuchenne rewolucje od dawna pozostaje hitem ramówki stacji. Niestety, nawet jej nie zawsze wszystko wychodzi. Restauratorka znana z tego, że pomaga innym restauratorom - sama popadła w tarapaty. Wycofał się sponsor. Chociaż programy Gessler biją rekordy popularności, to jej prywatne biznesy nie idą już tak dobrze. Chociaż przedsiębiorcza gwiazda wymyśla coraz to nowe sposoby na zarobek - najistotniejsze zakończyły się z hukiem.

Magda Gessler ma problemy zawodowe

Jakiś czas temu, Magda Gessler próbowała podbić rynek kulinarny przy pomocy parówek, które nazywały się Besos. Miały być hitem, prezentować znakomitą jakość w porównaniu do tego, co normalnie można nabyć na rynku. Chociaż fani na początku byli pełni zapału, ostatecznie biznes pani Magdy upadł. Faktycznie, wiele osób zwracało uwagę na to, że parówki Gessler nie były wcale takim jakościowym hitem, jak to zapowiadano. Okazało się, że osobowość telewizyjna nie wystarczy do podbicia rynku gastronomicznego. - Jej produkty były za drogie i szybko znudziły się ludziom. Magdzie ten biznes przestał się opłacać i w końcu straciła sponsora. Produkty się nie sprzedawały i się psuły, bo w sumie nie różniły się od tańszej konkurencji – mówi na ten temat informator Faktu. Ostatecznie podobno Gessler postanowiła zamknąć tę część swojego biznesu i wycofać się ze sprzedaży produktów pod własnym nazwiskiem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje człowiek, którego filmy zachwycały nas wszystkich
  2. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  3. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
  4. Gwiazda „Na dobre i na złe” błaga o modlitwę. Jest bardzo źle
  5. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
Źródło: jastrzabpost.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News