Córka Gessler podjęła decyzję. Matka to zaakceptuje?

Córka Gessler podjęła decyzję. Matka to zaakceptuje?

Magda Gessler załamie się po tych słowach. Jej ukochana córka podjęła życiową decyzję. Kobieta nie sądziła, że coś takiego może się wydarzyć w jej życiu. Dla Gessler najważniejsza jest rodzina, co teraz się stanie?

Magda Gessler nigdy by nie przypuszczała, że coś takiego może ją dotknąć. Znana restauratorka ma kilka swoich wartości, z których nie chce zrezygnować. Czy jej córka właśnie w nie ugodziła? Idzie zupełnie inną drogą. Czy matka poprze jej decyzje, czy może nastąpi rozłam w rodzinie? Lara Gessler jest dobrze znana fanom jej matki oraz programu w TVN "Azja Express". To właśnie tam szerzej mogła się pokazać i zabłysnąć na ekranach. Wcześniej nie była aż tak medialną osobą i nie szukała rozgłosu. Teraz postanowiła zawalczyć o swoje i chce rozpocząć nową drogę w swoim życiu.

Większość sądziła, że Lara pójdzie w ślady swojej matki. Tak też miało być. Córka restauratorki skończyła szkołę cukierniczą w Londynie oraz jest współwłaścicielem takich restauracji jak "U Fukiera" czy cukierni "Słodki Słony". Kiedy mówiła o swoich planach na przyszłość, wspominała o założeniu własnej restauracji i usamodzielnieniu się. Magda Gessler na pewno by tego chciała, ale córka wybrała coś innego.

Magda Gessler będzie załamana?

Lara Gessler będzie występować w nowym programie przyrodniczym na BBC Earth pod tytułem "Dynastia". Wraz z Beatą Ścibakówną, Olgą Frycz oraz himalaistą Adamem Bieleckim będą opowiadali o zagrożonych gatunkach na naszej planecie. Na nakręconym filmie promującym produkcję Lara opowiada o swoim życiu: - Niełatwo jest działać na tym samym terenie, co twoja matka. Mówią, że depczesz jej po piętach – mówi córka Magdy Gessler. DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak widać, córka restauratorki nie chce iść w jej ślady. Matka nie będzie z tego powodu zadowolona. Powszechnie wiadomo, że Magda Gessler bardzo ceni sobie wszelkie wartości związane z rodziną i chciałaby, aby to jej bliscy zarządzali restauracjami. Internauci mają przeróżne zdania. Jedni bardzo się cieszą i chwalą córkę Gessler, że nie chce całe życie być cieniem swojej matki. Inni wskazują, iż cały czas żyje jej sławą i ten program nie pomoże jej się wybić, niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że bez matki nic by nie znaczyła.  1. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Nie uwierzycie, jak się nazywają
  2. Córka Tyszkiewicz przeżyła makabrę. Widziała najgorszą możliwą rzecz
  3. Podwójna, koszmarna tragedia Moniki Jaruzelskiej
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu