Magda Gessler ROZPŁAKAŁA się, kiedy pokazali jej to zdjęcie

Magda Gessler ROZPŁAKAŁA się, kiedy pokazali jej to zdjęcie

Magda Gessler w swoich programach już niejeden raz udowodniła, że ma bardzo silny charakter. Jednak restauratorka rozpłakała się ze wzruszenia, gdy pokazano jej pewne zdjęcie. Fani widząc je, byli wprost zachwyceni, a sama gwiazda TVN niezwykle dotknięta.

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Jej programy od lat cieszą się niebywałą popularnością, a dzięki temu restauratorka na dobre zagościła wśród samej śmietanki polskiego show-biznesu. Zazwyczaj widzimy ją jako wymagającą prowadzącą, która bardzo surowo podchodzi do uczestników. Jednak teraz gwiazda zaprezentowała się ze znacznie łagodniejszej strony. Była niezwykle dotknięta tym, co zobaczyła.

Magda Gessler popłakała się ze wzruszenia

Ostatnio w mediach społecznościowych bardzo popularne stało się publikowanie swoich dawnych zdjęć. Dzięki temu możemy porównać, jak na przestrzeni lat zmieniła się dana osoba. Dodatkowo nie rzadko wiąże się to z nostalgiczną podróżą w czasie do okresu naszej młodości, a co za tym idzie do beztroski i niezwykłych przeżyć. Właśnie coś takiego przeżyła
Magda Gessler, gdy zobaczyła zdjęcie opublikowane przez swojego przyjaciela. Fotografia została wykonana w 1994 roku, czyli ponad 20 lat temu, a widzimy na nim słynną restauratorkę oraz Marcina Tyszkę. - Rok 1994 ... kawa z Magdą Gessler w hotelu Bristol... pamiętam dokładnie - spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji "U Fukiera".... tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy ? Lara Gessler miałaś wtedy 5 lat - pisze fotograf, który opublikował zdjęcia. Restauratorka nie kryła swojego wzruszenia i wprost napisała w jednym z komentarzy, że aż się popłakała na widok wspólnej fotografii sprzed lat. Co więcej, już chwilę później to samo zdjęcie widniało na jej profilu z równie nostalgicznym podpisem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tyszek, ty mój kochany, słodki przyjacielu... Aż mi łzy popłynęły ze wzruszenia. Piękny Ty. Magda - skomentowała Gessler. - Wspomnienie 1994 r. Ja i mój przyjaciel Marcin Tyszka... szok? Ale tak było. Teraz trochę zbzikowaliśmy, oddając się bez reszty swoim pasjom... Kocham Cię - pisze restauratorka na swoim profilu. Co więcej wielu internautów zauważyło, że Magda Gessler na tym zdjęciu bardzo przypomina swoją córkę Larę, która również stała się teraz prawdziwą gwiazdą. Komentarzom pełnym komplementów nie widać końca. - Na tym zdjęciu widać podobieństwo córki do mamy - pisze jedna z internautek. - Córka jest do Pani bardzo podobna. Pozdrawiam - czytamy. Magda Gessler fot. Instagram.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci dostaną zawału! Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Gwiazdor TVN opowiedział o śmierci Adamowicza. „To nie był jego testament”
  4. Poruszenie w Wielkiej Brytanii. Książę jedną decyzją wywołał szok
  5. Zarzucili Chodakowskiej, że sprzedała się TVP. Ewa odpowiada: „Jestem ponad podziałami”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Plotek Następny artykuł