Gimper może zbierać szczękę z podłogi. Gessler właśnie pokazała, jak w pół godziny rozgrzać fanów do granic możliwości

Gimper może zbierać szczękę z podłogi. Gessler właśnie pokazała, jak w pół godziny rozgrzać fanów do granic możliwości Źródło: instagram/magdagessler_official/

Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że niemalże każda rzecz w jej wykonaniu odbierze wszystkim mowę. Tym razem nie mogło być inaczej i restauratorka w zaledwie chwilę, zrobiła prawdziwą furorę. Niestety nie każdy może być z tego powodu szczególnie zadowolony.

Magda Gessler za pomocą zaledwie jednego zdjęcia pokazała, jak wielką siłę mają jej fani. Choć to, co zrobiła, było dla wszystkich niemałym zaskoczeniem, w mgnieniu oka pojawiło się całe mnóstwo pozytywnych reakcji. Gimper może nie być zadowolony z tego powodu, a może będzie nawet trochę zazdrosny. Nie wykluczone, że zaczerpnie od restauratorki odrobinę inspiracji. 

Cały internet poruszony. Magda Gessler z każdą minutą robi się coraz bardziej sławna 

Miliony ludzi już od jakiegoś czasu nie żyją niczym innym, jak ostatnim sezonem popularnego serialu "Gra o Tron". Właśnie został wyemitowany ostatni finałowy odcinek, w którym fani serialu poznali prawdę na trapiące ich od dawna pytania. Niemalże na każdym forum internetowym możemy przeczytać opinie i spostrzeżenia dotyczące hitu HBO. Ku zaskoczeniu wielu osób, nawet na Facebooku Magdy Gessler nie zabrakło wzmianki odnośnie ostatniego odcinka. 

Restauratorka opublikowała przerobione zdjęcie, które ukazywało ją siedzącą na tronie. Fotografię podpisała: 

- No i wszystko jasne... Sorry za spoiler - napisała.

Gessler tworząc z siebie jedną z postaci serialu, w mgnieniu oka poruszyła swoimi fanami, którzy licznie reagowali na zamieszczony post. Wszyscy byli wprost zachwyceni i chętnie włączali się do dyskusji w komentarzach pod zdjęciem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gimper może być zazdrosny 

Choć fotografia spotkała się z niezwykle przyjemnymi komentarzami, nie wszyscy mogą być zachwyceni. Gimper, w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" wcielił się w Jona Snowa z zagranicznego serialu. Niestety, jego odwzorowanie nie spotkało się z aż takim zachwytem, jak w przypadku Magdy.

Co więcej, telewidzom nie spodobało się to na tyle, że chętniej oddawali głosy na drugą parę, przez co Gimper przegrał. Nie wykluczone zatem, że niekoniecznie będzie zachwycony widząc, jak wielką furorę zrobiła Gessler oraz fakt, że w zaledwie pół godziny zdobyła ponad 4 tysiące polubień. 

facebook/magda_gessler/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: FACEBOOK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News