Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało

Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało Źródło: youtube.com/ TVN Style

Magda Gessler była dogłębnie poruszona. W trakcie nagrywania ostatniego odcinka w "Kuchennych Rewolucjach" doszło do kuriozalnej sytuacji. Takiej riposty w programie nigdy nie było.

Magda Gessler spotkała się z najbardziej kuriozalną sytuacją w swojej karierze. Gwiazda telewizji TVN, która od wielu lat pomaga polskim restauratorom w doprowadzeniu ich lokali gastronomicznych do porządku, była dosłownie zszokowana tym, co zobaczyła w restauracji należącej do pana Hieronima. Nie dość, że w w lokalu "Paradiso" warunki do jedzenia i gotowania były wybitnie złe, to właściciel przybytku zdecydował się na najbardziej dziwaczną ripostę w całej historii programu. Nikt, na czele z prowadzącą show, nie mógł się tego spodziewać.

Magda Gessler zszokowana. Czegoś takiego nigdy nie słyszała

Po wejściu do restauracji Paradiso pierwszą rzeczą, jaka rzuciła się w oczy restauratorce, był wielki brud. Lepiąca się podłoga i zakurzona karta dań bardzo wystraszyła gwiazdę telewizji TVN, która bała się wejść do kuchni. Po wejściu do miejsca, w którym jedzenie jest robione, Gessler wpadła w prawdziwą panikę.

- Co tu się dzieje?! Tu mamy pół kilo ziemi, tu można by marchewkę posadzić [...] Tu karaluchów musi być dużo. To wszystko jest brudne jak pieron. Dziwisz się, że tu ludzi nie ma? [...] To jest jedna z najbrudniejszych restauracji, jaką w życiu widziałam - skwitowała stan lokalu gwiazda Kuchennych Rewolucji.

Słowa Gessler nie zrobiły wrażenia na właścicielu przybytku, który upierał się, że wszechobecny brud, kurz i rozwijające się bakterie są normalne dla kuchni i że "nie jest tak źle". Najgorsze słowa padły jednak w momencie, w którym Gessler opuściła kuchnie. Pan Hieronim kazał pracownicom lokalu nie sprzątać, ponieważ "jak jest za czysto, to też nie dobrze".

- Niech już ludzie nie wydziwiają z tą czystością. Za dużo czystości, to też niedobrze jest - mówił do swoich pracownic.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedna z najbardziej nieudanych rewolucji w karierze Gessler

Po tym, jak Gessler zdecydowała się na uprzątnięcie i uporządkowanie restauracji Paradiso, Pan Hieronim nadal pozostawał bierny wobec zaleceń gwiazdy TVN. W trakcie inspekcji gwiazda była zawiedziona szczególnie kurczakiem, który jej zaserwowano.

- Hieronim bardzo chciał, ale po raz kolejny mu się nie udało. Kurczak jest po prostu niejadalny, a miał być bohaterem. Możecie tu wpadać, bo kuchnia nie jest zła, ale kurczak - duże ryzyko - oceniła na koniec.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Nowotwór to było piekło. Ale Kora od lat cierpiała na coś innego
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News