Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku zaskakujące nagranie. Restauratorka na nim RAPUJE

Magda Gessler opublikowała na swoim Facebooku zaskakujące nagranie. Restauratorka na nim RAPUJE Źródło: Fot. Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler nie należy do osób dbający o to, jak zostaną odebrane. Gwiazda TVN słynie z ostrego języka i często impulsywnych zachowań, które przysparzają jej popularności. Teraz prowadząca "Kuchennych Rewolucji" opublikowała nagranie, na którym rapuje.

Znana restauratorka i osobistość telewizyjna nie unika kontrowersji i lubi zaskakiwać swoimi opiniami, strojami i wypowiedziami (o czym chętnie donosimy na Pikio.pl), z których najmocniejsze padają pod adresem nieudolnie prowadzących swoje jadłodajnie przedsiębiorców. Magda Gessler lubi również robić rzeczy, których mało kto by się po niej spodziewał. Gwiazda zamieściła na swoim facebookowym profilu nagranie, na którym rapuje, jakże by inaczej, o jedzeniu, a dokładniej o tym, co można skonsumować w jej restauracji "U Fukiera". Gessler dała pokaz hip-hopowych umiejętności w programie Kuby Wojewódzkiego.

Celebrytka przejęła na kilkadziesiąt sekund mikrofon i zaszokowała Wojewódzkiego i obecnych w studio gapiów. Pod postem posypały się pozytywne komentarze.

Magda Gessler potrafi rapować!

Jak zwykle mająca do siebie ogromny dystans gwiazda nie bała się pochwalić nowymi umiejętnościami. Do postu dodała także żartobliwy opis. - Zaskoczyliście mnie bardzo. Jesteście Kochani. Wzruszyłam się... Wy kołysanki a ja wam rap. Z którymi raperami nagrać płytę? - pyta fanów Magda Gessler.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Pod publikacją odbył się istny festiwal pochwał pod adresem świeżo upieczonej raperki. Śledzący jej profil nie mogli powstrzymać się od słodzenia swojej idolce. - Dlatego kocham Panią Madzie całym sercem moim; Pani sama tworzy dobre utwory; The voice jak nic; Idziemy na goloneczkę do naszej ukochanej królowej; Ma Pani talent, pani Magdo!; Super pozdrawiam; Czy pani chce pozamiatać polski rynek muzyczny?; Powaliło mnie.super.to się nazywa mieć talent - gotowanie, wyglądanie i rapowanie. Całusy dla królowej Magdy - czytamy.

Wiosną nowy program z Magdą Gessler

Wiosną tego roku na ekranach telewizorów zawita nowy program z udziałem najsłynniejszej polskiej restauratorki. "Odkrycia Magdy Gessler", które emitować będzie "Food Network" będą kulinarną podróżą gwiazdy po Polsce połączoną z promocja miejsc, które jej imponują. W tym programie zabraknie jednak krzyków, przekleństw i awantur z niesfornymi właścicielami lokali gastronomicznych. Zobaczymy wycieczkę po kraju pełnym smaków i inspiracji kulinarnych, którym jest Polska. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Widzowie DDTVN zniesmaczeni jak nigdy. Wielu musiało zmienić kanał
  2. Kuchenne rewolucje i Świat według kiepskich łączą siły. Tego jeszcze nie wiedzieliście!
  3. Skandaliczne słowa o Adamowiczu i WOŚP. Hańba podczas obrad Sejmu
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  5. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
źródło: Facebook.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News