Magda Gessler rozpętała PIEKŁO na całą Polskę! Zrobiła miazgę po odkryciu rakotwórczego jedzenia

Magda Gessler rozpętała PIEKŁO na całą Polskę! Zrobiła miazgę po odkryciu rakotwórczego jedzenia Źródło: fot.youtube.com/tvn

Magda Gessler znana jest ze stwarzania wielkiego zamieszania wokół swojej osoby. Kobieta wielokrotnie szokowała swoim zachowaniem, jak też przekraczała na antenie TVN-u elementarne zasady kultury. Awantura, która będzie miała dzisiaj miejsce w trakcie trwania programu może przebić wszystko to, co widzieliśmy do tej pory. Widzowie będą w szoku.

Magda Gessler od lat na ekranach telewizorów pomaga restauratorom w metamorfozach ich lokali. Kobieta przez lata używała do tego bardzo niekonwencjonalnych rozwiązań, często nie żałując niepokornym właścicielom przekleństw, szarpanin i wyrzucania sprzętów RTV-AGD. Dzisiaj będzie podobnie.

Magda Gessler w szoku. Dostała rakotwórcze jedzenie

Restauratorka będzie gościć w Kwidzynie. Miasto w województwie pomorskim słynie z pięknego starego rynku, jak też z zamku wybudowanego przez Krzyżaków. Czy po wizycie znawczyni kuchni będzie także utożsamiane z dobrą kuchnią? Odcinek klasycznie zacznie się od degustacji dań z karty odwiedzanej restauracji. Tym razem metamorfoza będzie miała miejsce w „Szafranie". Obiekt ma wielkie aspiracje, aby stać się atrakcyjnym i często odwiedzanym przez licznych turystów zwiedzających miasto. Magda Gessler poprosi kelnerkę o najlepsze, co ma do zaoferowania sobą kuchnia obiektu. W trakcie jedzenia odkryje gorzki smak. Gdy wejdzie do kuchni, aby zobaczyć, co jest powodem tak dziwnego posmaku odkryje mrożącą krew w żyłach tajemnicę lokalu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była wściekła

Okazało się, że powodem niedobrego jedzenia jest stan patelni, które były na wyposażeniu restauracji. Nadpalone, pokryte tłuszczem i węglem sprzęty zostaną natychmiastowo usunięte, a kobieta w nieparlamentarnych słowach zwróci uwagę, że podawanie posiłków na takich sprzętach jest wyjątkowo ryzykowne dla życia i zdrowia klienteli. Jedzenie zwęglonych produktów spożywczych może bowiem skutkować poważnym chorobami trawiennymi oraz także nowotworowymi. - Jak można dawać do jedzenia rakotwórczy węgiel? - zapyta Magda Gessler. Czy pomimo wszystko zmiana w restauracji się uda? Kobieta wielokrotnie spotykała się w swojej karierze z obiektami, którym daleko było od porządnych. Jednak dzięki swojemu talentowi, a także bezkompromisowemu podejściu osiągała wielki sukces, a restauracje, w których była, zaczęły przynosić zreformowanym właścicielom wielkie zyski. Czy dzisiaj będzie podobnie? O tym przekonamy się w trakcie emisji odcinka na telewizji TVN. Premiera już dzisiaj o godzinie 21:30.
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł