Wstrząsająca przeszłość Gessler. Do dziś się tego wstydzi

Wstrząsająca przeszłość Gessler. Do dziś się tego wstydzi Źródło: Fot. YouTube/JastrzabPost

Magda Gessler jest jedną z najbardziej lubianych krajowych celebrytek. Jej "Kuchenne rewolucje" biją kolejne rekordy oglądalności, a gwiazda może zajmować się także rozwijaniem nowych gastronomicznych projektów. Co ciekawe, przeszłość ulubienicy widzów skrywa zaskakujące tajemnice.

Gessler jest matką dwójki dzieci. Tadeusz jest synem pierwszego męża celebrytki, a Lara pochodzi z jej drugiego małżeństwa.

Magda Gessler: kontrowersyjna przeszłość celebrytki

Obecnie gwiazda jest związana z Waldemarem Kozerawskim. Para spotyka się oficjalnie już od 15 lat, żyjąc w naprawdę stabilnej i pełnej uczucia relacji. Co ciekawe, sercowe perypetie Gessler należały jednak kiedyś do burzliwych. Jej drugie małżeństwo zakończyło się bowiem w niezbyt miłych i pokojowych okolicznościach. Do dziś gwiazda mało wypowiada się na ten temat.

Zaskakujący, burzliwy okres z życia gwiazdy

Jak donoszą krajowe media, związek gwiazdy stacji TVN z Piotrem Gesslerem rozpadł się przez jej znajomość z innym mężczyzną. Mowa tu o Mariuszu Diakowskim, ówczesnym pracowniku celebrytki, w którym miała się zakochać. Ta burzliwa relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a największą miłością Gessler okazał się ostatecznie właśnie Kozerawski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sprawa śmierci Tomasza Chady powraca! Odkryto szokujące fakty
  2. Znamy ją z „07 zgłoś się” i „Polskich dróg”. Od lat walczy z prawdziwym horrorem
  3. Ujawniono prawdziwy powód śmierci Brylewskiego, legendy polskiego rocka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News