Magda Gessler zaskoczyła fanów reakcją. "Jesteśmy w czarnej d*pie"

Magda Gessler zaskoczyła fanów reakcją. "Jesteśmy w czarnej d*pie" Źródło: fot. YouTube

Magda Gessler jest znana ze swoich bezkompromisowych działań i ostrych wypowiedzi. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce, która dba o wizerunek polskiej gastronomii, tym razem naprawdę przeraziła fanów. Jej wypowiedź zszokowała wiele osób.

Magda Gessler, autorka "Kuchennych Rewolucji" emitowanych w TVN, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. Jej znakiem rozpoznawczym jest bezkompromisowość, z którą zmienia polskie lokale gastronomiczne. Restauratorzy drżą przed jej werdyktem na temat serwowanych dań, jednak wielu z nich decyduje się na zaproszenie jej do swoich lokali. Tym razem Magda Gessler przygotowała dla swoich fanów coś zupełnie innego. Tego jeszcze nie było. Na 17 lutego zaplanowano debiut "White Goose Bistro" w Londynie. Ikona polskiej gastronomii otwiera swoją pierwszą restaurację w stolicy Wielkiej Brytanii. Jak dowiedziały się media, wszystko zostanie zarejestrowane przez kamery kanału Food Network, którego ambasadorką jest właśnie Gessler.

Magda Gessler walczy z czasem - padły ostre słowa!

Magda Gessler rusza na podbój Wielkiej Brytanii. W "White Goose Bistro" będzie serwowana tradycyjna polska kuchnia, a najpopularniejsza polska restauratorka ma nadzieję, że podbije ona serca lokalnych mieszkańców. Na kanale Food Network widzowie będą mogli obejrzeć przygotowania do wielkiego otwarcia nowego lokalu. Już wkrótce okaże się, czy jurorka programu Master Chef uporała się na czas z przygotowaniami i sprostała temu wielkiemu wyzwaniu. Jak się okazuje, okoliczności powstawania nowego lokalu wcale nie były takie różowe. Z filmu zwiastującego otwarcie nowej restauracji wynika, że w Londynie odbyła się najprawdziwsza rewolucja! Na miejscu panuje ogromny chaos i doskonale widać, że trwa walka z czasem. Magda Gessler jest naprawdę zdenerwowana. Padły ostre słowa, które zaniepokoiły fanów "Kuchennych rewolucji": - Jesteśmy w czarnej d*pie! - krzyczał jeden z członków ekipy, która intensywnie pracowała nad otwarciem "White Goose Bistro".
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Trudne początki Magdy Gessler w Londynie. Czy autorka "Kuchennych Rewolucji" sprosta wyzwaniu?

W trakcie przygotowań doszło również do potyczki Magdy Gessler ze wspólnikiem. Jak widać, kulisy otwarcia lokalu gastronomicznego mogą sprawić problemy nawet samej Magdzie Gessler. Czy słynna restauratorka wygra walkę z czasem? Jak będzie wyglądało otwarcie nowego lokalu? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć na antenie Food Network w najbliższą niedzielę o godzinie 11:15. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. Kraśko ma ogromne powody do zmartwień. Chodzi o jego rodzinę
  4. Biedronka rozdaje pieniądze. Do zgarnięcia nawet 100 tysięcy złotych
  5. Po rozwodzie Justyna Żyła dostała majątek! Wielu jej pozazdrości
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super Express   Następny artykuł