Zbliża się tłusty czwartek. Cena pączków Magdy Gessler zwala z nóg

Zbliża się tłusty czwartek. Cena pączków Magdy Gessler zwala z nóg

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny. Jej przepisy uwielbiają nie tylko Polacy, ale i ludzie z całego świata. Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych dni - tłusty czwartek, a wraz z nim szał na pączki. Nie uwierzycie, ile za ten smakołyk trzeba zapłacić najsłynniejszej restauratorce. 

Magda Gessler to najbardziej barwna i lubiana polska restauratorka, która swoją gigantyczną rozpoznawalność w głównej mierze zawdzięcza programowi "Kuchenne rewolucje". Pokazuje w nim swoją ogromną wiedzę, doświadczenie oraz temperament, za który pokochały ją miliony. Sprawdzone potrawy i kulinarne sztuczki gwiazdy telewizji TVN stosowane są w domach wielu Polaków oraz ludzi z całego świata. Wielkimi krokami zbliża się do nas najsłodsze święto w roku - tłusty czwartek, wielu z nas objadać się więc będzie pączkami oraz faworkami. Tymczasem okazuje się, że cena pączków, które przygotowuje Magda Gessler, zwala z nóg.

Ile kosztują pączki Magdy Gessler?

Okazuje się, że doświadczenie restauratorki znacząco wpływa również na ceny przygotowywanych przez nią dań i deserów. Choć w przeciętnej piekarni za pączki zapłacimy zaledwie nieco ponad złotówkę, a w marketach możemy je znaleźć nawet za kilkadziesiąt groszy, Magda Gessler za swoje słodkie dzieła życzy sobie 9 zł za sztukę. Cena jest powalająca, lecz restauratorka zapewnia, że naprawdę warto. Za jej słodyczami idealnymi na tłusty czwartek stoi bowiem doświadczenie, lata praktyki oraz składniki z najwyższej półki. Pytanie tylko, czy 9 zł za kilka minut rozkoszowania się słodkim dodatkiem, nie jest lekką przesadą?

Magda Gessler oburzyła Polaków cenami pączków

Niezwykle wysoka cena wprawiła Polaków w osłupienie. Wiele osób nie może uwierzyć, że za pojedynczego pączka ktoś chciałby zapłacić aż 9 zł. W tej cenie w końcu można kupić kilkanaście pączków z Biedronki, które w ubiegłym roku sprzedawane były po 38 groszy za sztukę. - Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Chyba jej sę sufit na łeb spierdolił. Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze  - pisze oburzony internauta. - Ja nie wiem z czego ona te pączki robi, ale normalne to to nie jest. 9 zł płacić za zwykłego pączka... To jest przegięcie. Nadziewane złotem chyba by musiały być, żebym się skusił - drwi kolejny. - Jej się już od sławy poprzewracało. Myśli, że jeśli ma program w telewizji, to ceny może windować w Polsce, jakby była na zachodzie - twierdzi następny.  
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Jaką emeryturę pobiera Maryla Rodowicz? Do tej pory nie liczyła się z pieniędzmi
  4. Kinga Rusin zaskoczyła stylizacją przed studiem DDTVN. Co na siebie włożyła?
  5. Po śmierci Pyrkosza „M jak miłość” nie jest takie samo. Teraz w Grabinie pojawi się nowy gospodarz
  Źródło: Pikio Następny artykuł