Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci

Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci Źródło: youtube.com/tvnpl

Magda Gessler wzbudziła wielkie poruszenie w mediach społecznościowych. Internauci są podzieleni w tym, jak oceniać znaną właścicielkę restauracji. Tym bardziej, że jej wypowiedź dotyczy szeroko omawianego ostatnio tematu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Magda Gessler coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, widząc w tym doskonałą możliwość do zaprezentowania szerszej społeczności swojej osoby oraz działalności. Publikowane przez nią wpisy nie dotyczą jednak jedynie sfery jej zainteresowań zawodowych, ale także życia prywatnego, podróży i tematów będących przedmiotem dyskusji opinii publicznej.

Jej ostatni wpis wywołał dwojakie emocje. Początkowo główna postać "Kuchennych rewolucji" udostępniła zdjęcie dwóch dorosłych, niemal nagich mężczyzn w dwuznacznej pozycji, z dopiskiem "miłość jest piękna w każdym kolorze... jeśli jest prawdziwa... zakochani są chronieni". Już samo to zdjęcie wywołało masę komentarzy, na które Magda Gessler odpowiedziała. Ku zaskoczeniu wszystkich, jej słowa okazały się bardzo bolesne.

Magda Gessler szokuje w mediach społecznościowych

Pod zdjęciem mężczyzn rozległa się dyskusja, w której nie zabrakło wielu głosów krytyki, które zarzucały autorce promowanie swoją osobą nagonki ideologicznej. Jednak to by dopiero początek. Pojawił się pewien komentarz, na który restauratorka postanowiła udzielić odpowiedzi, która jeszcze bardziej podzieliła jej fanów.

- Ja do nich nic nie mam, ale jak słyszę, że mogą mieć dzieci, to... a w przyszłości mam mamę i mamę albo tatę i tatę - napisał ktoś w komentarzu.

W odpowiedzi Magda Gessler postanowiła skorygować swój poprzedni wpis, pisząc krótko "tego nie popieram".

To wywołało jeszcze większe oburzenie. O ile wcześniej w komentarzach internauci podzielili się na obrońców "postępu" i jego przeciwników, o tyle teraz role się odwróciły. Ci, którzy uważali, że swoją wypowiedzią bronią wartości europejskich uznali, że "chociaż tyle w niej zostało rozsądku", zaś druga strona zasypała restauratorkę zarzutami o brak tolerancji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- O czym tu dyskutować? To jest złe i koniec. Ludzie są atakowani przez LGBT, które zalewa współczesny świat i niestety ale wielu temu się poddaje nie chcąc się sprzeciwić ogółowi, bo przecież trzeba iść z duchem czasu.  Te niepotrzebne parady i manifestacje. Masz takie skłonności? To siedź sobie w domu ze swoim narzeczonym i nie obnoś się ze swoją seksualnością, bo wielu ludzi to nie obchodzi i nie mam ochoty tego oglądać - głosił jeden z popularniejszych wpisów.

Sama Magda Gessler, zdaje się, że zrozumiała swój błąd, lub też nie chciała jeszcze bardziej podsycać i tak emocjonalnej dyskusji i powstrzymała się od kolejnych wpisów pod zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  2. Kinga Duda w CKM? Tego nikt się nie spodziewał po córce prezydenta
  3. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie
  4. Jajka z NAJPOPULARNIEJSZEJ sieci sklepów w Polsce są SKAŻONE! Pilnie je wyrzućcie
  5. Gigantyczny kryzys w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta nie ma wyjścia

źródło: Instagram

Następny artykuł