Magda Gessler
Fot. YouTube/FAKT24.PL
Wiadomości Pikio - 28 Grudnia 2018

Magda Gessler cierpi na straszną przypadłość, która niszczy życie co drugiego człowieka

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Nadmiar pracy niestety daje się restauratorce coraz bardziej we znaki. Celebrytka przyznaje, że boryka się przez stres ze sporym problemem, z którym walczą także miliony innych osób.

Magda Gessler nie może bez wątpienia narzekać na brak zawodowych propozycji. Występy w takich programach jak "MasterChef Polska", czy "Kuchenne rewolucje" oraz dbanie o szereg restauracji wiążą się jednak z ogromnym wysiłkiem, który negatywnie przekłada się na jej zdrowie. Gwiazda przyznaje więc szczerze, że ma spore problemy ze snem. Jest przez nie często przemęczona oraz nie znajduje czasu na wiele pozazawodowych aktywności, na których także chciałaby się skupiać, na co nie ma niestety najmniejszych szans.

Magda Gessler boryka się z poważnym problemem. Jak wpływa na jej życie?

- Mam bardzo dziwny system, którego za bardzo nie chce przyjąć do swojej wiadomości mój producent "Kuchennych rewolucji". Zasypiam dopiero o czwartej lub piątej rano. (...) Dzieje się tak dlatego, że z tworzeniem tego programu wiąże się nie tylko wysiłek fizyczny, ale też psychiczny. To są emocje. Ja żyję problemami uczestników i żeby się uspokoić i wyciszyć potrzebuję wielu godzin, no i z tym jest ogromny problem - wyznała szczerze Gessler w wywiadzie dla "Faktu", czym niezwykle zmartwiła swych najwierniejszych fanów. - Zaczynam funkcjonować (...) między piętnastą a szesnastą i dopiero wtedy mogę prowadzić program. Rano naprawdę nie byłabym w stanie - dodała w otwarty sposób gwiazda, nie ukrywając przed sympatykami swej dolegliwości, która bez wątpienia nie ułatwia jej niezwykle intensywnego życia dzielonego między restauracjami i planem zdjęciowym.

Jak Magda Gessler radzi sobie z problemami ze snem? Sprawdzone sposoby gwiazdy

Magda Gessler zdecydowała się ostatecznie także wyjawić, co pomaga jej walczyć z problemami ze snem. Jej sposoby na relaks bez wątpienia mogą okazać się doskonałą radą dla tych, którzy borykają się z podobnym kłopotem. Przypadłość ta jest przecież niezwykle powszechna i z czasem zaczyna dotyczyć coraz większej liczby osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
- Wydaje mi się, że na pewno bardzo dużo rozmów, kąpiel, masaż, oglądanie dobrego filmu, dobra kolacja. Proste rzeczy i to jest wszystko. Ale to jednak trwa - ujawniła szczerze uwielbiana prowadząca "Kuchennej rewolucji".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rolnik szuka żony okłamywał widzów? Uczestniczka wyjawiła całą prawdę, aż ciężko uwierzyć
  2. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  3. Irena Santor sobie nie radzi. Artystka nie wróci już do domu
  4. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  5. Wielka gwiazda „Klanu” mogła w nim nigdy nie wystąpić! Nieznana przeszłość artystki
ZAMIANA
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News