Kompromitujące zdjęcia ujrzały światło dzienne. Magda Gessler ma poważny problem

Kompromitujące zdjęcia ujrzały światło dzienne. Magda Gessler ma poważny problem Źródło: Fot. Facebook / Magda Gessler

Magda Gessler, pomimo swojego dojrzałego wieku, wygląda naprawdę nieźle. Nad jej nienagannymi lokami oraz mocnym makijażem pracuje sztab fryzjerów i wizażystów. Jak jednak wygląda gwiazda, gdy światła reflektorów gasną? Jej fani mogą być mocno zaskoczeni.

Magda Gessler ma już 65 lat. Nic więc dziwnego, że jej wygląd wciąż się zmienia i traci pewne walory estetyczne. Kobieta bardzo stara się walczyć ze znakami upływającego czasu, jednak nie wszystko da się ukryć. Telewidzowie w ostatnim czasie zaczęli bardzo uważnie przyglądać się jej włosom. Ich wnioski są zaskakujące.

Magda Gessler nosi perukę? A może to tylko doczepiane włosy?

Z każdym odcinkiem Kuchennych Rewolucji loki restauratorki wydają się być coraz bardziej puszyste i mięsiste. Internauci zaczęli przyglądać się włosom coraz uważniej, aż w końcu wysunęli pewne podejrzenia. Część z internautów twierdzi, że królowa polskich garnków od pewnego czasu nosi perukę. Wskazywać ma na to mocno natapirowana czupryna Magdy Gessler, a także górna część jej czoła, na którym nie widać wyrastających ze skóry głowy włosów. To tłumaczyło by, dlaczego w ostatnim czasie loki kobiety są za każdym razem niemal identyczne. Inni spekulujący są mniej podejrzliwi. Według nich kobieta, owszem, wspiera się sztucznymi włosami, jednak tylko na zasadzie doczepów mocowanych do jej własnych, naturalnych włosów. Która strona ma rację? Ten sekret zna jedynie najbliższe otoczenie Magdy Gessler.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niekorzystne zdjęcia

Dochodzeniowa fala rozpoczęła się od kilku zdjęć, które upublicznione zostały w sieci. Cześć z nich to sprawka wścibskich paparazzi, jednak niektóre wstawiane były przez samą restauratorkę. Włosy na upublicznionych fotografiach zupełnie nie przypominają fryzur które przedstawiane są na antenie TVN. Czy włosy Magdy Gessler są jej kompleksem? Z jednej strony wskazuje na to jej wyidealizowany wizerunek kreowany w telewizji. Z drugiej jednak, zastanawiający jest fakt upubliczniania niekorzystnych zdjeć przez samą celebrytkę. Czy problem związany z jej włosami jest jedynie wymysłem zbyt dociekliwych telewidzów? Ten scenariusz również jest prawdopodobny. Magda Gessler Fot. screenshot fakt.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Wassermann jest niedouczona?! Słynny polityk ujawnia jej brak kompetencji
  2. Po sieci krąży zdjęcie otwartej trumny Pauliny Dynkowskiej? Internauci skandalicznie drwią z jej śmierci [AKTUALIZACJA]
  3. Merkel w Warszawie powiedziała politykom PiS prawdę w oczy. Aż zaniemówili
  4. Po latach oddali psa do schroniska, spędził z nimi całe życie. Powód naprawdę rozrywa serce
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł