Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu

Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu

Magda Gessler ma powody do zmartwień? Słynna restauratorka przyznała ostatnio, że bardzo obawia się o swoje zdrowie. Czy znawczyni gastronomii zagraża realne niebezpieczeństwo?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najchętniej oglądanych gwiazd telewizji TVN. Jej program, Kuchenne Rewolucje, od lat cieszy się wielką popularnością, a sama restauratorka stała się jedną z ikon telewizji. Pomimo tego, że kobieta jeździ ze swoim show po całej Polsce, to nie czuje się ona bezpieczna. Szczególnie w jednym miejscu naszego kraju odczuwa wielkie zagrożenie związane z zanieczyszczeniami powietrza. Czy kobieta ma się czego obawiać?

Magda Gessler czuje się zagrożona. Czy restauratorka ma się czego obawiać?

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda telewizji TVN przyznała, że jednym z największych problemów, z jakimi musi się zmagać w swojej pracy, są te, związane z zanieczyszczeniami powietrza. Jak sama zaznacza, szczególnie w jednym z miejsc naszego kraju czuje wielkie ryzyko zatrucia niebezpiecznymi związkami chemicznymi. - Kraków bardzo lubię pod względem architektury, ale przyznaję, że nie mogłabym tam mieszkać. A to z tego powodu, że jest tam ogromny smog, a ja jestem na niego uczulona. Mam w Krakowie duży problem z oddychaniem — powiedziała gwiazda w wywiadzie z mediami.

Czy gwiazda może się czuć bezpiecznie w swoim domu?

Według ustaleń medialnych gwiazda w przerwie od nagrań "Kuchennych Rewolucji" zamieszkuje podwarszawskie Łomianki. W stolicy, w której gwiazda nagrywa chociażby MasterChefa bardzo często dochodzi do przewyższenia norm zanieczyszczenia powietrza. Sama Warszawa, nie mniej niż Kraków, słynie wręcz z zanieczyszczeń, które spowodowane są dużą ilością samochodów i mieszkań.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Czy tak wrażliwa na smog gwiazda ograniczy swoją działalność w show-biznesie przez zanieczyszczenia powietrza? Nie da się ukryć, że Magda Gessler od wielu lat stara się promować postawy proekologiczne i wielokrotnie podkreślała potrzebę inwestycji przez rząd w alternatywne źródła ogrzewania. Jak sama jednak zaznacza nadal zamierza pracować nad Kuchennymi Rewolucjami niezależenie od tego, jakie warunki pogodowe spotka. Możliwe jednak, że w związku z tym, że gwiazda czuje się bardzo niekomfortowo w stolicy Małopolski, to przynajmniej na jakiś czas zrezygnuje z przyjmowania do programu restauracji z grodu Kraka. Czy tak się stanie? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Beata Kozidrak ma NOWEGO partnera. W kim jest zakochana? 
  2. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja was zszokuje! 
  3. Naukowcy wzięli pod lupę disco polo. Wyniki zainteresują nie tylko fanów
  4. Masz nietypowy kaszel? To może być nowotwór, pokazujemy jak sprawdzić
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News