Bez nazwy-1
screen/youtube/TVN Foodie
Patryk Korzec - 1 Listopada 2018

Fani przerażeni na premierze książki Gessler. "Wygląda, jakby już nie żyła"

Magda Gessler jest najbardziej cenioną polską restauratorką, która pochwalić się może również kilkoma cieszącymi się ogromną popularnością książkami kulinarnymi. Na premierze jej ostatniego dzieła doszło jednak do szokującej sytuacji, którą komentują teraz wszyscy fani. 

Magda Gessler swoją pierwszą książkę pt. "Kuchnia moja pasja" wydała w 2005 roku i od razu udało jej się zdobyć ogromne zainteresowanie czytelników. Dwa lata później zdecydowała się na kolejną publikację: "Kocham gotować - Magdy Gessler przepis na życie" i znów dzieło okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tamtego czasu kobieta pochwalić się już może kilkunastoma wydawnictwami, a zainteresowanie Polaków skłania ją do tworzenia kolejnych. Kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera przewodnika jej autorstwa "Poziomki 2018/2019", a takie wydarzenia zawsze wiążą się z niewielkim przyjęciem organizowanym dla najbardziej znanych osobistości. Nie inaczej stało się również i tym razem, lecz podczas imprezy doszło do czegoś, co poruszyło fanów przeglądających opublikowane zdjęcia.

Magda Gessler zaprosiła byłą gwiazdę TVP. Fani zdruzgotani jej wizerunkiem

Magda Gessler na swoją uroczystość postanowiła zaprosić polską prezenterkę TVP, Bogumiłę Wander, którą dawniej określało się mianem jednej z najpiękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. W ostatnich latach kobieta jednak rzadko pojawia się w mediach, stara się nie bywać na salonach, a jej zjawienie się zaskoczyło wszystkich. Po opublikowaniu zdjęć z przyjęcia internauci nie mogli powstrzymać się od uszczypliwych komentarzy na temat kobiety oraz jej dosyć niecodziennego wizerunku. Pojawiła się na przyjęciu bez makijażu, w rozpuszczonych włosach, a jej ubranie zdaniem komentujących było źle dobrane i zupełnie nie pasowało do miejsca, w którym się znalazła. - Ona wygląda, jakby już od kilku lat nie żyła. Nie ma lustra ani przyjaciółki, która by jej powiedziała, że można w jej wieku wyglądać lepiej? - stwierdza internauta. - Bardzo brzydko się starzeje… I jeszcze te włosy – może jakby związała, to by było trochę lepiej. A ten ubiór – fatalny. Niech już lepiej siedzi w domu - pisze kolejna osoba. - Piękna to była dawno, dawno temu. Moja matka w tym roku skończyła 70 lat i mogłaby udawać jej córkę - ostro krytykuje kobietę internautka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej

Bogumiła Wander poważnie chora?

Spostrzegawczy internauci zauważyli jednak na zdjęciach jeszcze jeden bardzo istotny szczegół: do kurtki byłej prezenterki przypięta jest charakterystyczna metka z numerem telefonu, który zapewne należy do jakiegoś bliskiego kobiety. Może się to wiązać z niedawnymi doniesieniami mediów o demencji Wander, niecodzienny wygląd może być więc wynikiem poważnej choroby i podeszłego wieku.Magda Gessler Screen/Pudelek.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „M jak Miłość” wystartowała z nowym biznesem. Internauci są na nią wściekli
  2. Szefowa partii nie ma wątpliwości. Chce zlikwidować telewizję publiczną!
  3. Wiśniewski zdradził kulisy mega show. Zniszczył TVP kilkoma słowami
  4. RASY PSÓW DLA ALERGIKÓW ISTNIEJĄ? POŻEGNAJ SIĘ Z TYM MITEM, TO KŁAMSTWO
  5. Jak ubrać się na rozprawę sądową? Postaw na skromność
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News