Magda Gessler w niezwykle poruszających słowach. Fani we łzach

Magda Gessler w niezwykle poruszających słowach. Fani we łzach

Magda Gessler przyciąga do siebie nie tysiące, ale miliony fanów. Wysoce ceniona jest przede wszystkim szczerość gwiazdy TVN, która nigdy nie hamuje się przed daniem upustu swoim emocjom. Tak też było tym razem, kiedy poruszające słowa restauratorki wywołały łzy u jej sympatyków.

Fani bardzo mocno cenią sobie to, że Magda Gessler nigdy nie stara się udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jest. Szczere słowa gwiazdy mogą czasami zaboleć, ale nie zmienia to faktu, że można na nią liczyć w stu procentach. Gwiazda po raz kolejny udowodniła to zamieszczając w swoich mediach społecznościowych piękne słowa. Wypowiedź łapiąca za serce odnosi się do wielkiej akcji charytatywnej, którą Gessler wspiera od niepamiętnych czasów.

Magda Gessler poruszyła swoich fanów. Wzruszające słowa

Magda Gessler nie została obojętna na wydarzenia, które miały miejsce począwszy od śmiertelnego zamachu na Pawła Adamowicza. W związku z zabójstwem prezydenta Gdańska, Jurek Owsiak postanowił ustąpić z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez cały kraj przetoczyła się fala wsparcia dla głównodowodzącego WOŚP. Tuż po uroczystościach pogrzebowych w Bazylice Mariackiej w sieci ukazał się oficjalny film, na którym Owsiak dziękuje za okazane wsparcie i postanawia powrócić do działania na czele fundacji. Swojego zadowolenia z tej decyzji nie kryła Magda Gessler, która podzieliła się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Kochany... Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat... znów ma intensywne barwy, a Jurku moje serce rośnie by nadążyć za twoim... Jurku nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie... Więc wróciłeś - napisała w poście okraszonym zdjęciem radosnego Jurka Owsiaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pod postem nie brakuje komentarzy zdecydowanie popierających zdanie gwiazdy TVN. - Pięknie ujęte w słowach kolorowi ludzie mogą zmienić świat... Bo to prawda, optymizm, odwaga, życzliwość, chęć działania dobra, pomysły itd... To na lepsze dziś i jutro. Pani Magdo kocham Panią - napisała jedna z fanek. - Chciał odejść bo to co się stało nim wstrząsnęło, do tego hejt przez ludzi, którzy nie maja serca i po prostu zazdroszczą mu... Wrócił ponieważ wielu ludzi o to prosiło... Jurek jest wielki - dodaje kolejna komentująca osoba. pikio.pl magda gessler facebook.com/pg/magdagessler.official ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Zniknął z pieniędzmi, zostawił ich w długach! Manager show z TVN okradł ludzi 
  2. Dzisiejszy odcinek „Jaka to melodia” powali was na kolana! Zrobią wszystko, żeby podnieść oglądalność? 
  3. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News