Magda Gessler właśnie PORAZIŁA fanów. Sympatykom odebrało mowę

Magda Gessler właśnie PORAZIŁA fanów. Sympatykom odebrało mowę

Magda Gessler jest bez wątpienia największą gwiazdą w TVN. Jej popularność jest doprawdy niewiarygodna, a w samych mediach społecznościowych śledzą ją miliony osób. Znana restauratorka podzieliła się właśnie z nimi czymś, co doprawdy odebrało im mowę.

Magda Gessler jest osobistością o bardzo wyrazistym charakterze. W jej przypadku nie można mówić o przemilczeniu niewygodnych kwestii, czy ugryzieniu się w język w najbardziej kluczowych momentach. Klarowne stanowiska gwiazdy już niejednokrotnie odbijały się szerokim echem w mediach. Jej najnowsza odezwa do fanów również wprowadziła ich w osłupienie.

Magda Gessler zwraca się do fanów. Porażające

Magda Gesller, podobnie jak większość Polaków, bacznie obserwuje to, co dzieje się obecnie w Gdańsku. Wpływ zabójstwa Pawła Adamowicza na politykę wydaje się bardzo wielki. Ale przemyślenia odnoszą się również do zwykłych kontaktów międzyludzkich, które pełne są nieprzyjemności, a czasami wręcz nienawiści. Ubolewanie nad losem ojczyzny słynna restauratorka wyraziła na łamach swojego profilu na Facebooku. Jej odezwa do wszystkich zainteresowanych jest mocna i dobitnie ukazuje, jaki jest jej pogląd na otaczającą nas rzeczywistość. Niestety, nie należy on do najlepszych. - Dziwny jest ten świat... Gdzie ludzi dobrej woli jest więcej... To moje marzenie, nasze marzenie. Mam nadzieje ze śmierć Pawła Adamowicza zmieni Polskę! A nienawiść i zawiść, i zło będą musiały zniknąć lub głęboko się schować... Bo ich czas umarł... Wstyd tylko przynosi... A Polska ma być taka jak kiedyś, wspaniała, pełna pięknych ludzi duszą i sercem... - napisała w odezwie do fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wielu fanów zareagowało na słowa swojej ulubienicy. Niestety wizja, jaka roztacza się w komentarzach, nie należy do najbardziej optymistycznych. - Ten kraj momentami przypomina dzicz, to co się tu dzieje to jest nie do zrozumienia. 100 lat temu została przelana krew za nasza wolność, a teraz wybijamy się sami Piłsudski i Narutowicz przewracają się w grobach... - można przeczytać w jednym z komentarzy. - W kraju w którym pluje się na drugiego człowieka ze względu na odmienne poglądy polityczne i dotyczy to tak tych z prawa jak i z lewa nie ma możliwości by coś zmienić. Ludzie w całej tej politycznej wojnie zapomnieli o czymś takim jak zwykła ludzka życzliwość i dobroć - dodaje kolejna internautka. - 20 lat bycia prezydentem Gdańska i sympatii, zaufania Gdańszczan to bardzo wymowne świadectwo. Hejt to zwykła nienawiść, zawiść bo sam nic więcej nie potrafisz zrobić i ocenić. Ta tragedia to otwarcie oczu na wartości by żyć, funkcjonować razem. To refleksja jak wiele w nas umarło - podsumowuje jeden z komentujących. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem 
  2. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją 
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Nowe szczegóły tragicznej śmierci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News