Fani są źli na Gessler. Wszystko przez jeden produkt

Fani są źli na Gessler. Wszystko przez jeden produkt

Magda Gessler jest w Polsce ikoną smacznej kuchni. Jak sama o sobie mówi, nie jest tylko restauratorką, ale również "kreatorką smaku i stylu". Chociaż ma rzeszę wiernych fanów i jest największą gwiazdą telewizji TVN to została przyłapana na niejednoznacznym zachowaniu.

Do tej pory wiadomo było, że fani Magdy Gessler staną za nią murem w absolutnie każdej sytuacji. Jednak jest coś, co drażni każdego - nikt z nas nie lubi czuć, że jego idol traci na autentyczności, a dokładnie tak czują się teraz ci, którzy restauratorce ufali. Okazuje się, że Gessler, która we wszystkich swoich "Kuchennych Rewolucjach" podkreśla, jak ważne jest zdrowe, nieprzetworzone, lokalne i najlepiej - ekologiczne jedzenie, zrobiła coś, czego nikt by się po niej nie spodziewał.

Magda Gessler rozzłościła fanów

Zdecydowała się na współpracę, która oburzyła ludzi słuchających jej dotychczasowych rad. Próba podreperowania budżetu może się skończyć tym, że Magda Gessler straci ludzi, którzy do tej pory wierzyli w każde jej słowo. Restauratorka na swoim Instagramie zareklamowała truskawki... w pudełkach. Niewiele mają one wspólnego, ze zdrowymi owocami, kupionymi od zaufanego rolnika. Natychmiast w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Od kiedy truskawki rosną w pudełku?!?" - pyta oburzony internauta. "Sprzedała się pani - Sezon na truskawki w pełni a tu truskawki w proszku?? okropieństwo!!!" - napisał ktoś inny. - Myślę,że pani Magda powinna szanować swój wizerunek i wrócić do swoich teorii o promowaniu lokalnych, sezonowych produktów. Zamiast pudełka z proszkiem proponuję koszyk truskaweczek z kefirkiem - tak brzmiał komentarz jeszcze innego internauty. Również myślicie, że to co zrobiła Magda jest niespójne z całym jej wizerunkiem? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera w Opolu! Górniak uderzyła w twarz gwiazdora. Teraz się tłumaczy
  2. Grabowski wreszcie przerwał milczenie. Wydostał się z piekła
  3. KATASTROFA w Opolu! Nawet muzyków zamurowało, przestali grać w połowie piosenki
  4. Tragedia rodzinna Zamachowskiego. Patrzył na samobójstwo bliskiej osoby
  5. Afera w Opolu! Górniak uderzyła w twarz gwiazdora. Teraz się tłumaczy
Źródło: kozaczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News