Magda Gessler zniknie z TVN? Najpopularniejsza restauratorka w Polsce właśnie wydała oświadczenie, z którego wynika, że może zmienić swoje zawodowe plany. Wielu zauważa, że intensywna praca mogła ją zmęczyć tak dotkliwie, że zaczęła się zastanawiać nad emeryturą.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Każdy program, w którym bierze udział odnosi niebywały sukces. Dla stacji TVN z pewnością jest jedną z najważniejszych twarzy, która przynosi nieprawdopodobne wpływy.

Czy Magda Gessler zrezygnuje z kariery? Właśnie wydała niepokojące oświadczenie

W jednym z najnowszych wywiadów restauratorka przekazała dziennikarzom dość niepokojącą wiadomość. Fani byli przerażeni tym, co powiedziała.

– Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuję zmiany – powiedziała w „Vivie” Gessler.

Gwiazda TVN postanowiła także odnieść się do swojego prywatnego życia. Okazuje się, że przez wiele lat zaniedbywała relacje ze swoimi dziećmi, które z pewnością mają wpływ na jej dzisiejsze powodzenie prywatne i zawodowe.

Magda Gessler wyjaśniła później, że chwilowa przerwa nie będzie tym samym, co rezygnacja z prowadzenia „Kuchennych rewolucji”.

– Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji”, że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham – wyjaśniła później restauratorka.

Okazuje się, że gwiazda postanowiła nieco zwolnić tempo i zadbać o relacje w domu. Niektórzy mogą już zauważyć bliskość między nią i synem. Właśnie pojawili się na okładce jednego z kobiecych pism.

Dzieci Magdy Gessler

Lara i Tadeusz są jedynymi dziećmi Magdy Gessler. Dziewczynę poznała szeroka publiczność TVN, która oglądała „Ameryka Express”. Tam młoda cukierniczka wzięła udział i natychmiast wylądowała na nagłówkach gazet. Wielu przyznało, że jest niezwykle przebojowa, inni – że wykorzystuje sławę swojej matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki nie chcą o tym mówić. Niewygodne fakty

Tadeusz Miller niedawno pojawił się w mediach. Mężczyzna z wykształcenia jest psychologiem. W najnowszym wywiadzie przyznał, że jego pensja nie wystarczała na podstawowe potrzeby. Zarabiał nie więcej niż 600 złotych miesięcznie. Wtedy rękę do niego wyciągnęła mama, która zaproponowała współprowadzenie restauracji. Teraz pojawiła się informacja, że Tadeusz ma dostać własny program w telewizji, w którym… będzie gotował.

Rodzina Gessler to z pewnością miłośnicy gotowania i dobrego smaku. Fani zauważają, że koniec kariery Magdy Gessler w TVN byłby dla nich bardzo smutny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN jednym zdjęciem pogrążyła kochanka! Co z jego ślubem?!
  2. Miażdżący finał hitowego show TVN. Widzowie czekali na to zniecierpliwieni
  3. Odeszła znienawidzona gwiazda TVN. Widzom aż trudno w to uwierzyć
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić?

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

ŹRÓDŁOrmfmaxxx.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl