magda gessler1
screen TVN Foodie
Bartłomiej Chudy - 15 Grudnia 2018

Miłośnicy zwierząt chcą rozszarpać Magdę Gessler! Kazała je głodzić...

Magda Gessler potrafi wyraziście przedstawić swoją propozycję, np. na wystrój lokalu, czy listę dań. W jej programie "Kuchenne rewolucje" przekonał się o tym niejeden właściciel restauracji. Wraz ze zbliżającymi się świętami Gessler zabrała głos w sprawie przygotowań jednej z potrwa wigilijnych. Miłośnicy zwierząt są oburzeni.

Magda Gessler jest dziś jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Restauratorka nie byłaby w tym miejscu, gdyby nie eksperckość potwierdzona mocnym charakterem. Z jej zdaniami często nie zgadza się wielu ludzi z branży gastronomicznej.

Wyraziste poglądy na danie wigilijne. Magda Gessler po raz kolejny wzbudziła kontrowersje

Tym razem sprzeciw podnoszą zaś obrońcy praw zwierząt. Magda Gessler, jak informuje "Super Express", zabrała głos na temat przygotowywań świątecznych dań. Na tapetę wzięta została jedna z popularniejszych i tradycyjnych potraw. Trudno wyobrazić sobie polską Wigilię bez tradycyjnego karpia. Jego przygotowanie, a zwłaszcza sprzedaż i ubój, wzbudzają w naszym społeczeństwie coraz więcej kontrowersji. W tym kontekście szczególnie wybrzmiewają więc słowa Magdy Gessler. W eter poszła bowiem jej opinia o tym, że dobrze przyrządzone potrawy z karpia są tylko wtedy, gdy odpowiednio... przegłodzimy żyjące jeszcze ryby. – Karp jest bardzo zdrowy, kiedy się go głodzi. Karpia trzeba głodzić przez tydzień! Wtedy jest naprawdę czysty i zdrowy – cytuje polską restauratorkę portal Se.pl. Mało tego, taką praktykę zdaniem Magdy Gessler powinno się stosować także w przypadku innych zwierząt, z których przygotowywane są potrawy. Krótko mówiąc - restauratorka opowiada się za głodzeniem zwierząt, które lada chwila wylądują na polskim stole. Jak się jednak okazuje za takim, mało humanitarnym sposobem, kryje się jednak pewna logika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
– Kurczak czy wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. Wątroba to jest filtr. Jak karmimy się nieodpowiednim jedzeniem, to tak, jakbyśmy sobie pchali szambo do ust. W kurczaku gromadzi się wszystko, co najgorsze, chyba że nie je przez tydzień, tak jak robi się z karpiem – powiedziała dalej Gessler przytaczana przez Se.pl. Przypomnijmy, że w tym roku kilka znanych sieci (Biedronka, Lidl, większość sklepów Auchan) zrezygnowało ze sprzedaży żywego karpia. Tradycyjnie żywa ryba będzie sprzedawana w sklepach Kaufland i Carrefour.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Magda Gessler? Posiadłości gwiazdy zapierają dech w piersiach
  2. Magda Gessler wypowiedziała wojnę Weronice Rosati! Jej ostre słowa zszokowały fanów
  3. Która gwiazda TVN zarabia najwięcej? Pensje Wojewódzkiego i Gessler biją innych na głowę
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News