Magda Gessler bardzo szczerze o swojej emeryturze! Ta deklaracja zaskoczyła wszystkich

Magda Gessler bardzo szczerze o swojej emeryturze! Ta deklaracja zaskoczyła wszystkich Źródło: Fot. Facebook / Magda Gessler

Magda Gessler nieustannie czymś zaskakuje. Czasem oryginalnym ubraniem w kontrastowych kolorach, innym razem ostrą wypowiedzią skierowaną w stronę bohaterów swojego programu. Teraz wypowiedziała się odnośnie do swojej emerytury, a treść jej wypowiedzi również może zaskoczyć niejedną osobę. 

Magda Gessler niewątpliwie należy już do szerokiego grona celebrytów. Ludzie zaliczani do tej grupy społecznej bardzo często uskarżają się na stawki swoich emerytur. Wokalista zespołu "Bayer Full" ubolewał nad tym, że za swoją emeryturę nie jest nawet w stanie zatankować swojej łódki, a Krzysztofowi Cugowskiemu w emeryturze musiała pomagać minister. A jak na całą sprawę zapatruje się słynna restauratorka?

Magda Gessler: Takiego słowa nie ma w moim słowniku

Królowa polskiej gastronomii skomentowała sprawę związaną z jej przejściem na emeryturę. Okazuje się, że gwiazda zupełnie nie wyobraża sobie takiej sytuacji i nie wiąże swoich planów na przyszłość z odpoczynkiem od pracy. - Emerytura? Żartujecie! Takiego słowa nie ma w moim słowniku. Mam kontrakty podpisane na trzy lata do przodu. Praca i nowe projekty są najlepszym dowodem na to, że jeszcze się na nią nie wybieram – skomentowała znana restauratorka. Jak widać fani nie muszą się obawiać, że ich ukochana gwiazda zniknie ze szklanych ekranów. Co więcej, szykują się kolejne projekty, w których będzie można podziwiać lubianą przez Polaków Magdę Gessler.

Kolejne wyzwania

Jak wspomniała sama restauratorka, umowy ma podpisane na trzy lata do przodu. Oznacza to jeszcze więcej Magdy Gessler na ekranie. W gazecie "Party" można przeczytać ciekawe doniesienia, jakoby gwiazda miała poprowadzić swoją dalszą karierę razem ze swoimi dziećmi. Lara Gessler i Tadeusz Muller poszli w ślady matki i również związali swoje zawodowe życie z gastronomią. - Mówi się, że Magda poprowadzi z synem show, będący połączeniem kulinariów i rodzinnych opowieści, a z córką chce wydać książkę - zdradza informator gazety.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Sama zainteresowana nie potwierdziła tych doniesień, ale i nie zaprzeczyła, jakoby coś miało być na rzeczy. - Przychyliłabym im nieba, ale w naszym trio każdy jest szalenie niezależny, ambitny i sam pracuje na swoje nazwisko. Moje dzieci same dochodzą do wszystkiego, bo tak chcą – powiedziała Magda Gessler. Wszystko wskazuje na to, że jedna z największych gwiazd TVN-u będzie ubarwiała tę stację dotąd, aż starczy jej zdrowia i sił. Oby jak najdłużej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom ws. Tomasza Komendy! Doszło do zatrzymania
  2. Rewolucja w Banku Pekao! Dobre wieści szczególnie dla emigrantów
  3. 20 tys. pszczół i kobieta w ciąży – ryzykowny pomysł na sesję ciążową
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News